Пробний набір Стаханівець купити дженерики для довгого сексу

Пробний набір стаханівець Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна: 640.00 грн

Пробний набір "Стахановець" - ідеальний вибір для встановлення й побиття власних рекордів у сексі. Пробник включає препарати, що впливають як на твердість статевого члена, так і ті, що відтягують наступ еякуляції: 2 табл. Віагра + Дапоксетин, 2 табл. Сіаліс + Дапоксетин, 2 табл. Левітра + Дапоксетин, 2 табл. Дапоксетин 60 мг.

Детальніше

Новий товар

ЦінаКупити
640,00 грн

Пробник "Стахановець". Для кого призначений і для чого?

Люди старшого покоління на пострадянському просторі відмінно пам'ятають подвиг Стаханова. Прийнявши один з описаних нижче препаратів у вас з'являється можливість повторити за Стахановим, зробивши свій власний подвиг, але вже в ліжку. Набір Стахановець містить в собі дженерики призначені для здорової показної ерекції і тривалого сексу - окремо Дапоксетин, а також комбінації його з Віагрою, Сіалісом і Левітрою. Даний набір здатний підвищити вашу репутацію могутнього мачо в рази.

Перелік засобів в складі набору "Стахановець":
Віагра + Дапоксетин
2 табл Віагра + Дапоксетин
Віагра з Дапоксетином є пролонгатором тривалої дії і містить в собі такі активні речовини як цитрат силденафілу (Віагра) і дапоксетин. Даний засіб призначений для зміцнення ерекції і збільшення тривалості настання еякуляції. Таблетки комбінації Віагра + Дапоксетин мають, як правило, ромбоподібну форму зеленого або бірюзового кольору, або форму трикутника із закругленими краями.Формфактор таблеток залежить від конкретного виробника. Діє препарат в середньому від 6 до 12 годин. Еректильний засіб слід приймати приблизно за годину до запланованого статевого акту.
Левітра + Дапоксетин
2 табл. Левітра + Дапоксетин
Левітра + Дапоксетин - препарат на основі варденафілу і дапоксетину. Застосовується даний лікарський засіб для лікування швидкого настання еякуляції (сім'явиверження), еректильної дисфункції і інших сексуальних розладів пов'язаних з цим. Період дії приблизно 8-12 годин. Левітра в комбінації з Дапоксетином є найпотужнішим комбінованим дженериком спрямованої дії для збільшення тривалості статевого акту. Спробувавши цей препарат ви переконаєтеся в цьому, відчувши на собі всю потужність його впливу. Форма випуску - дуже часто коричневі таблетки або жовті (в залежності від виробника), що мають форму неправильного кругу.
Сіаліс + Дапоксетин
2 табл. Сіаліс + Дапоксетин
Сіаліс + Дапоксетин складається з двох діючих речовин - тадалафіл 20 мг і дапоксетин 60 мг. Cialis + Dapoxetine призначений для лікування передчасного сім'явиверження і стимулювання "кам'яного члену", тобто посилення здорової ерекції. Основною відмінністю Сіаліс + Дапоксетин від інших засобів є час дії - до 48 годин бойової готовності в будь-який час доби. Даний засіб випускається у вигляді коричневих круглих або жовтих таблеток у формі криволінійного трикутника (в залежності від бренду).
Дапоксетин
2 табл. Дапоксетин 60
Чудовим прикладом препарату, що містить в собі чистий Дапоксетин є Poxet-60. Дія даного засобу вузько направлена на затримку еякуляції (сім'явиверження). Час дії активної речовини - від 8 до 12 годин. Таблетки з дапоксетином мають синій колір (або зелений) і правильну круглу форму без роздільної смуги. Проведені дослідження довели ефективність даного препарату. Результатом досліджень стало збільшення тривалості статевого акту в 3-4 рази. Приймати препарат можна в будь-який час до настання статевого акту, але не раніше ніж за 30 хвилин і не пізніше 12 годин.

Застереження

Всі перераховані препарати є лікарськими засобами і мають протипоказання, які можуть призвести до небажаних наслідків. Для більш детальної інформації та ознайомлення з препаратами, читайте офіційну інструкцію до кожного з них. Інструкція для Віагра + Дапоксетин, інструкція для Сіаліс + Дапоксетин, інструкція для Левітра + Дапоксетин, інструкція для препаратів на основі Дапоксетину.

Відмова від відповідальності

Адміністрація сайту застерігає вас від самостійного призначення даних препаратів. Перш ніж почати вживання будь-якого з них пройдіть консультацію у лікуючого фахівця і отримаєте його схвалення. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку завдану шкоду в результаті самолікування.

Відгуки