Fildena CT 50 купити Віагру Софт 50 мг Філдена 50 Відгуки Інструкція

Fildena CT 50 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 23 грн за одиницю

Fildena CT 50 - "СОФТ" - форма препарату Віагра. Активною речовиною дженерика Fildena CT 50 є силденафіл 50 мг. Це ідентичний засіб для потенції, як і оригінальна Віагра 50, за винятком того, що вживається під язик . Основна особливість – швидка дія. EXP. 07/2024

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
56,00 грн
10 таблеток
320,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
3 200,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
640,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
960,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
1 600,00 грн
1 250,00 грн

Fildena CT 50. Детальна інструкція

Філдена Софт 50
Fildena CT 50 фото

Що таке Fildena CT 50?

Fildena CT 50 - медичний препарат на основі Віагри для лікування імпотенції у чоловіків. Пігулка Fildena містить 50 мг силденафілу. Приставка "CT" в назві препарату означає, що таблетки дженерику слід приймати не як звичайну Віагру, а повинні розсмоктуватися під язиком. Силденафіл належить до класу медикаментозних засобів, які називаються інгібіторами фосфодіестерази-5. Така ж речовина і в такій же кількості міститься в оригінальному препараті Viagra 50. Ці препарати ідентичні за складом активної речовини, мають однакове дозування і таку ж ефективність.

Характеристика
ВиробникFortune Healthcare
Торговельне найменуванняFildena CT 50
СкладСилденафіл 50 мг
Рекомендовані дозиРекомендовані дозування від 50 до 100 мг
Фармакологічна групаПрепарати для стимуляції ерекції
Форма і колір таблетокБілі таблетки у вигляді трикутника
Початок діїВід 30 хвилин до однієї години
Час дії препаратуДо 5 годин
Спосіб застосуванняСублінгвально (під язик)
Сумісність з алкоголемНі
УпаковкаТаблетки в конвалюті 10 шт
Терміни придатності3 роки від дати виготовлення

Показання для прийому і ефективність

Fildena CT 50 показана для поліпшення твердості і тривалості ерекції статевого члену у чоловіків при еректильній дисфункції. Останні клінічні дослідження також підтверджують ефективність препаратів на основі силденафілу для лікування гіпертензії легенів і збільшення фізичної витривалості у групи людей з цим захворюванням. Основним же напрямком препарату, як і раніше, залишається лікування ЕД. Силденафіл має хорошу ефективність, незалежну від ступеня тяжкості і причини імпотенції. Більше 80% чоловіків з проблемами потенції отримують бажаний результат після прийому силденафілу.

Механізм дії

Fildena CT 50 не призводить до спонтанної ерекції, тому що дія препарату знаходиться в прямій залежності від сексуальної стимуляції. Сексуальне збудження у чоловіків викликає вивільнення окису азоту клітинами кавернозного тіла статевого члену, яке стимулює утворення циклічного гуанозінмонофосфату (цГМФ). Останній розслабляє гладкі м'язи стінок кровоносних судин, тим самим збільшуючи їх поперечний переріз і надходження крові по ним в статевий член. Таке значне надходження крові до статевого члену сприяє його ерекції. цГМФ здатний руйнуватися особливим ферментом - фосфодіестеразою п'ятого типу, яка проявляє свою активність в статевому члені, дія якої спрямована на повернення члену до вихідного стану і падіння ерекції. Силденафіл, що входить до складу препарату Fildena CT 50, селективно блокує активність фосфодіестерази-5, тим самим стимулює ерекцію, її твердість і тривалість.

Протипоказання

Заборонено приймати дженерик Філдена, якщо є такі протипоказання:

  • ниркова і печінкова недостатність у важкій стадії;
  • фіброз тканин статевого члену або його значне викривлення;
  • захворювання сенсорного апарату зору (передня оптична нейропатія зорового нерву, пігментний ретиніт);
  • раніше зустрічалися прецеденти, які призводили до пріапізму;
  • інфаркт міокарда, ішемія, значна тахікардія або серйозні пошкодження кровеносно-судинної системи (наприклад, інсульт, надмірні відхилення АТ від нормального);
  • хвороби кровотворної функції (серповидно-клітинна анемія, мієломна хвороба чи лейкемія);
  • сексуальна активність протипоказана за медичними висновками.

Дозування і спосіб застосування

Затверджене медичними нормами дозування силденафілу для чоловіків, знаходяться в діапазоні від 25 мг до 100 мг не більше одного разу на добу. У складі Fildena CT 50 міститься 50 мг силденафілу, отже ви можете безпечно приймати лікарський засіб від половини таблетки до двох таблеток за раз. Клінічний досвід показав, що силденафіл є ефективним для більшості пацієнтів при лікуванні еректильної дисфункції з 50 мг, але проявляє кращі результати при дозуванні 100 мг силденафілу. Не рекомендується приймати більше одного прийому, навіть якщо ви приймаєте половину таблетки, оскільки це може підвищити ймовірність побічних ефектів. Приймати препарат рекомендується під язик за 30 хвилин до сексуальної активності. Не приймайте більше 100 мг силденафілу. Дози що перевищують 100 мг силденафілу можуть збільшувати силу і ймовірність побічних ефектів.

Літні пацієнти старші за 65 років, через більш низьку швидкість елімінації силденафілу повинні приймати препарат в дозах, які не повинні перевищувати 50 мг силденафілу на добу. При гарній переносимості препарату, відсутності протипоказань і побічних реакцій, дозування може бути збільшено до 100 мг, але під контролем лікаря.

Побічні ефекти

Силденафіл володіє однією з найкращих дослідницьких баз даних застосування в клінічних випробуваннях, в якій підтвердилася хороша переносимість препаратів на основі силденафілу. Побічні ефекти силденафілу мають невеликий часовий інтервал і проявляються досить рідко. Найпоширенішими небажаними реакціями, про які приходили повідомлення, були: почервоніння обличчя, м'язовий біль, закладеність носа, порушення сприйняття кольорів, запаморочення, печія, нудота, низький кров'яний тиск.

Деякі пацієнти в рідкісних випадках можуть відчувати алергічні реакції. Вкрай рідкісні повідомлення були про зміну частоти серцевих скорочень, гіпертензії, зниження зору, пріапізм, дзвін у вухах. Існують також інші побічні ефекти, про які ви можете дізнатися в цій інструкції до препарату Віагра.

Дженерик Fildena CT 50 має прийматися тільки після попередньої консультації у лікаря і виключення можливих протипоказань.

Взаємодії

Силденафіл, також як і інші інгібітори фосфодіестерази п'ятого типу, є м'яким вазодилятатором, внаслідок чого здатний знижувати артеріальний тиск. Ця його властивість значно потенціюється з такими ліками як ріоцигуат, нітрогліцерин та інші похідні медичних нітратів. З цієї ж причини забороняється приймати деякі інгаляційні наркотичні речовини - "попперс". Ніколи не приймайте дженерики Віагри з цими ліками і речовинами - це може призвести до раптового зниження артеріального тиску і навіть смерті. Необхідно дотримуватися обережності, якщо ви використовуєте інші ліки, призначені для контролю кров'яного тиску.

Деякі лікарські засоби здатні впливати на швидкість метаболізму і елімінації силденафілу, що може призвести до збільшення часу системної дії препарату і збільшення частоти виникнення стандартних небажаних ефектів. Остерігайтесь прийому антибіотиків (еритроміцин і інші), протигрибкових ліків (кетоконазол і ітраконазол), ліків для лікування ВІЛ-інфекції (ритонавір та інші) і навіть деяких продуктів харчування (наприклад, грейпфрут або його сік) . Не поєднуйте подібні ліки разом з силденафілом. У разі, якщо це неможливо, повідомте про такі медичні засоби вашого лікаря, можливо, він зменшить активне дозування силденафілу або призначить інший препарат.

Препарат Fildena CT 50 не слід використовувати одночасно з іншими дженериками і інгібіторами фосфодіестерази-5 (Сіаліс або Левітра), а також алкоголем, оскільки це може привести до ряду небажаних ефектів.

Умови зберігання

Препарат Філдена повинен зберігатися в недоступному для дітей та тварин місці. Температура зберігання від 0 до 30 ° C.

Відмова від відповідальності

Fildena CT 50 є рецептурним засобом і може прийматися тільки після попередньої консультації з лікарем. Інформація про препарат Fildena CT 50 на цьому сайті є особистою думкою автора і не повинна використовуватися в якості довідника або керівництва до самолікування. Адміністрація і власник сайту не несуть відповідальності за предоставлену інформацію на сайті cndm.com.ua і завдану шкоду здоров'ю в результаті самолікування.

Відгуки