Купити Левітру у Вінниці - Інструкція, Безкоштовна доставка, Відгуки

Левітра Вінниця Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Левітра з безкоштовною доставкою до Вінниці (див. Умови безкоштовної доставки). склад: варденафіл 20 мг. Левітра має найшвидший початок дії — вже через 15 хвилин. Орієнтовний час дії: 5-8 годин.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Левітра Вінниця

Левітра – це дієвий лікарський засіб для лікування еректильної дисфункції, основною діючою речовиною якого є варденафіл. Препарат сприяє посиленню кровотоку до статевого органу, забезпечуючи цим якісну та тривалу ерекцію при сексуальному збудженні. Левітра починає діяти вже через 15-30 хвилин після прийому та зберігає свою ефективність до 5 годин.

Дозування та спосіб застосування

Левітра пропонується у вигляді пігулок для перорального прийому. Початкова доза, що рекомендується, становить 10 мг, яка приймається за 25-60 хвилин до планованого сексуального контакту. Залежно від індивідуальної переносимості та ефективності дії доза може бути збільшена до максимуму 20 мг або знижена до 5 мг. Важливо не приймати більше однієї дози на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком прийому Левітри рекомендується консультація з лікарем, особливо за наявності захворювань серця, печінки, нирок або при вживанні інших медикаментів. Не слід вживати Левітру разом з алкоголем або у комбінації з іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції. Також уникайте прийому препарату, якщо у вас є алергія на варденафіл.

Небажані реакції

Під час прийому Левітри можуть виникнути побічні ефекти, такі як головний біль, почервоніння обличчя, порушення травлення, закладеність носа, запаморочення. Ці реакції зазвичай легкі за рівнем виразності та проходять самостійно. У разі серйозних побічних ефектів слід негайно звернутися до лікаря.

Доставка до Вінниці

Ми пропонуємо зручну та оперативну доставку Левітри до Вінниці через службу Нова Пошта. Усі замовлення обробляються з максимальною конфіденційністю, гарантуючи анонімність відправлення. Ви можете придбати препарат як оптом, так і в роздріб, з можливістю оплати післяплатою або переказом на карту. Наша місія – надати вам доступ до якісних медичних препаратів з максимальною зручністю замовлення та доставки.

Відгуки