Купити Сіаліс у Харкові - Анонімно та Швидко | Дженеріки Сіалісу

Сіаліс Харьков Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Сіаліс – це ефективний засіб для покращення ерекції та лікування еректильної дисфункції у чоловіків із найтривалішим часом дії до 36 годин.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Сіаліс у Харкові

Сіаліс – це ефективний засіб для покращення ерекції та лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Тадалафіл, що діє, допомагає збільшити приплив крові до статевих органів, забезпечуючи стійку ерекцію при сексуальному збудженні. Сіаліс починає діяти вже через 30 хвилин після прийому та зберігає свою дію до 36 годин, що дає можливість не планувати статевий акт строго за часом.

Дозування та спосіб застосування

Сіаліс випускається у таблетках для перорального прийому. Стандартна початкова доза становить 10 мг за 30 хвилин до передбачуваної сексуальної активності. Залежно від індивідуальної переносимості та ефективності дозування може бути збільшено до 20 мг або знижено до 5 мг. Препарат можна приймати незалежно від їди. Важливо не перевищувати рекомендовану дозу 20 мг на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком прийому Сіалісу рекомендується проконсультуватися з лікарем, особливо якщо у вас є серцево-судинні захворювання, проблеми з печінкою або нирками. Не рекомендується поєднувати прийом Сіалісу з іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції або використовувати, якщо ви приймаєте нітрати.

Небажані реакції

Як будь-який медикамент, Сіаліс може викликати побічні ефекти, включаючи головний біль, диспепсію, болі в спині, міалгію, почервоніння обличчя, закладеність носа. Більшість із них проходять самостійно через кілька годин після прийому препарату. У разі серйозних побічних ефектів або алергічної реакції необхідно негайно звернутися до лікаря.

Доставка до Харкова

Ми пропонуємо зручну та швидку доставку Сіалісу до Харкова через службу Нова Пошта. Дбаючи про вашу анонімність, ми гарантуємо конфіденційність вашого замовлення. Ви можете замовити препарат як оптом, так і поштучно, з можливістю оплати післяплатою або переказом на карту. Наша мета – забезпечити вам доступ до високоякісних препаратів з максимальною зручністю та конфіденційністю.

Відгуки