Дапоксетин у Харкові | Занадто швидкий секс? Купи таблетки для продовження

Дапоксетин Харків Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 42 грн за одиницю

Занадто швидкий секс? Таблетки для продовження статевого акту з Дапоксетином збільшують тривалість в 4 рази. Склад: Дапоксетин 60 мг. Кількість таблеток – 10 шт.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
480,00 грн
100 таблеток
4 200,00 грн
20 таблеток
940,00 грн
30 таблеток
1 380,00 грн
5 таблеток
320,00 грн
50 таблеток
2 200,00 грн

Дапоксетин у Харкові

Дапоксетин – це революційний препарат для чоловіків, які стикаються з передчасною еякуляцією. Цей засіб дозволяє значно продовжити час сексуального акту, покращуючи контроль за еякуляцією. Належачи до категорії селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, Дапоксетин ефективний та швидкодіючий препарат.

Дозування та спосіб застосування

Для досягнення максимального ефекту Дапоксетин рекомендується приймати за 1-3 години до сексуальної активності. Стартова доза – 30 мг. Залежно від індивідуальної реакції та переносимості дозування може бути збільшено до 60 мг. Важливо не перевищувати рекомендоване дозування і не приймати препарат частіше ніж один раз на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком лікування Дапоксетином слід проконсультуватися з лікарем, особливо за наявності серцево-судинних захворювань, проблем із печінкою або нирками. Не рекомендується поєднувати прийом Дапоксетину з алкоголем та іншими препаратами, що впливають на рівень серотоніну в організмі, щоб уникнути побічних ефектів.

Небажані реакції

Можливі побічні ефекти Дапоксетину включають запаморочення, головний біль, нудоту, діарею, безсоння та втому. Більшість із них проходять самостійно і не потребують спеціального лікування.

Доставка до Харкова

Ми пропонуємо оперативну та анонімну доставку Дапоксетину до Харкова через службу Нова Пошта. Гарантуємо конфіденційність в обробці кожного замовлення, пропонуючи різні варіанти оплати, включаючи післяплату та переказ на карту. Препарат доступний як оптом, так і в роздріб, забезпечуючи кожному можливість покращити якість сексуального життя.

Відгуки