Купити Сіаліс Івано-Франківськ - Безкоштовна Доставка | Анонімно

Сіаліс Івано-Франківськ Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Дженерік Сіаліс 20 мг – потужний препарат для лікування імпотенції з найтривалішою активністю дії – до 36 годин

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Сіаліс Івано-Франківськ

Сіаліс – це перевірений засіб для лікування еректильної дисфункції у чоловіків, що діє на основі тадалафілу. Цей препарат сприяє посиленню кровотоку в статеві органи, що забезпечує якісну та довготривалу ерекцію при сексуальному збудженні. Сіаліс діє до 36 годин, даючи можливість не прив'язуватися до часу прийому перед сексуальною активністю.

Дозування та спосіб застосування

Для початку лікування рекомендується приймати 10 мг Сіалісу за 30 хвилин до бажаної сексуальної активності. Залежно від індивідуальної переносимості та ефективності дії доза може бути скоригована до 20 мг або знижена до 5 мг. Препарат приймається перорально, незалежно від їди. Не рекомендується перевищувати дозу 20 мг протягом 24 годин.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком прийому Сіалісу необхідно проконсультуватися з лікарем, особливо якщо у вас є захворювання серця, печінки, нирок або якщо ви приймаєте інші ліки. Не слід комбінувати Сіаліс з іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції або приймати його разом із нітратами.

Небажані реакції

Сіаліс може викликати деякі побічні ефекти, такі як головний біль, диспепсія, біль у спині, міалгія, почервоніння обличчя, закладеність носа. Ці симптоми зазвичай мають тимчасовий характер і зникають самостійно. У разі виникнення тяжких побічних ефектів необхідно негайно припинити прийом препарату та звернутися за медичною допомогою.

Доставка до Івано-Франківська

Ми пропонуємо швидку та анонімну доставку Сіалісу до Івано-Франківська через Нову Пошту. Ми гарантуємо конфіденційність вашого замовлення, надсилаючи товар як оптом, так і поштучно. Ви можете сплатити ваше замовлення як післяплатою, так і переказом на карту. Наша мета – надати вам якісний сервіс та доступ до ефективних ліків із зручними умовами доставки та оплати.

Відгуки