Купити Левітру Івано-Франківськ - Безкоштовна доставка, Відгуки

Новий Левітра Івано-Франківськ Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Дженерік Левітра з безкоштовною доставкою в Івано-Франківськ (див. Умови безкоштовної доставки). склад: варденафіл 20 мг. Найшвидший препарат серед усіх існуючих починає діяти вже через 15 хвилин. Орієнтовний час дії: 5-8 годин.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Левітра Івано-Франківськ

Левітра - це сучасний препарат для лікування еректильної дисфункції у чоловіків, в основі якого лежить варденафіл. Препарат сприяє збільшенню кровотоку до статевого органу, що забезпечує надійну та тривалу ерекцію при сексуальній стимуляції. Левітра характеризується швидким початком дії, що проявляється вже через 15-30 хвилин після прийому, та тривалістю ефекту до 5 годин.

Дозування та спосіб застосування

Левітра випускається у вигляді таблеток для орального прийому. Початкове дозування, що рекомендується, — 10 мг, яке слід приймати за 25-60 хвилин до початку сексуальної активності. Залежно від індивідуальної реакції організму, дозування може бути скориговано до максимуму 20 мг або зменшено до 5 мг. Препарат приймається не частіше ніж один раз на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком лікування Левітрою необхідно проконсультуватися з лікарем, особливо за наявності захворювань серця, печінки, нирок або при вживанні інших лікарських засобів. Не рекомендується вживати Левітру разом з алкоголем та іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції, а також прийому нітратів.

Небажані реакції

Під час прийому Левітри можливі побічні ефекти, включаючи головний біль, почервоніння обличчя, порушення травлення, закладеність носа, запаморочення. Ці ефекти зазвичай мають тимчасовий характер і проходять самостійно. У разі виникнення тяжких побічних реакцій необхідно негайно звернутися за медичною допомогою.

Доставка до Івано-Франківська

Ми пропонуємо зручну та швидку доставку Левітри до Івано-Франківська через службу Нова Пошта. Ваше замовлення буде оброблено з урахуванням усіх заходів конфіденційності, забезпечуючи анонімність відправлення. Левітра доступна для замовлення як оптом, так і в роздріб, з можливістю оплати післяплатою або переказом на карту. Наша мета – забезпечити вам доступ до якісних медичних препаратів з максимальним комфортом при замовленні та доставці.

Відгуки