Kamagra Chewable купити Жувальна Віагра Відгуки Інструкція

Kamagra 100 Chewable Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 80 грн за одиницю

Kamagra Chewable 100 - жувальна Віагра Софт з приємним ягідним та фруктовим смаком. Нова форма Силденафілу призначена для розжовування. Має вигляд нічим не примітних цукерок. Ви можете брати її з собою і не переймається тим, що це може привернути увагу сторонніх людей.

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
12 таблеток
960,00 грн
24 таблетки
1 920,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
48 таблеток
3 840,00 грн
8 таблеток
640,00 грн

Kamagra 100 Chewable. Інструкція

Камагра Софт
Kamagra Chewable фото

Kamagra 100 Chewable - лікарський препарат групи селективних інгібіторів ФДЕ5, розроблений для лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Засіб являє собою жувальні таблетки з різними фруктовими смаками з дозуванням 100 мг активної речовини. Діючою речовиною препарату є силденафіл, який також входить і в такий відомий препарат як Віагра. По суті препарат є повним аналогом Віагри. Таблетки в упаковці містяться в кількості 4-х штук. Таблетки необхідно жувати чи розсмоктувати як цукерки..

Характеристики
НазваKamagra 100 Chewable
Діюча речовинаСилденафіл цитрат 100 мг;
ПризначенняЗасіб для потенції
Фармакологічна групаСелективні інгібітори фосфодіестерази-5
Форма випускуЖувальні таблетки зі смаком ягід, 4 штуки
ВиробникAjanta Pharma (India)
Рекомендоване дозування100 мг (одна таблетка)
Як прийматиЗа 1 годину до сексуальної активності, розжовуючи
Тривалість дії5-7 годин

Форма випуску та склад

Упаковка з 4-х таблеток, інструкція англійською мовою. Вміст силденафілу 100 мг. Засіб вироблено індійською фармацевтичною компанією Ajanta Pharma Limited. Допоміжні речовини: кросповідон, мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, магнію стеарат, діоксид титану, макрогол, оксид заліза, гіпромелоза, підсолоджувач, фруктовий ароматизатор.

Показання до застосування

Препарат Kamagra призначається чоловікам у віці від 18 до 70 років для лікування еректильної дисфункції фізіологічного та психологічного походження. Препарат ефективний при наявності таких захворювань і станів:

 • слабка, нестабільна ерекція;
 • відсутність ерекції незалежно від причини;
 • неможливість скоїти повноцінний статевий акт;
 • імпотенція, пов'язана зі зниженням рівня тестостерону;
 • психогенне порушення ерекції та ін.

Дозування і спосіб застосування

Початкова терапевтична доза Kamagra Chewable - 50 мг, що еквівалентно половині таблетки. Максимальна одноразова доза - 100 мг. Для пацієнтів з порушенням функції печінки і літніх людей - 25-50 мг. Для пацієнтів з дисфункцією нирок - дозується індивідуально. Максимальна доза на добу становить 100 мг. Препарат застосовується перорально за 50 хвилин до передбачуваного статевого акту або за схемою, призначеною лікарем. Препарат бажано приймати на порожній шлунок. Поєднання Kamagra Chewable з жирною їжею має незначний вплив на ефективність (зниження на 10-20%). Алкоголь повинен бути виключений

Фармакологічна дія

Фармакодинаміка препарату заснована на здатності діючої речовини блокувати специфічну фосфодіестеразу 5-го типу (ФДЕ-5) і розщеплювати циклічний гуанозинмонофосфат (цГМФ). Природна ерекція у чоловіків виникає наступним чином: в процесі сексуальної стимуляції нервові закінчення печеристих тіл статевого органу виділяють оксид азоту і гуанілатциклазу. При цьому зміст цГМФ в печеристих тілах багаторазово підвищується, що призводить до локального розслаблення гладкої мускулатури статевого члена. Збільшується приплив крові до члена і настає ерекція. Під впливом силденафілу синтез фосфодіестерази-5 блокується, внаслідок чого посилюється вироблення оксиду азоту в печеристих тілах, що виробляється в результаті сексуальної стимуляції. Такий механізм дії препарату гарантує появу ерекції тільки при наявності збудження.

Фармакокінетика

Після прийому внутрішньо силденафіл всмоктується в кровотік і починає діяти через 30-60 хвилин. Тривалість дії на організм становить 4-6 годин. Препарат зв'язується з білками плазми (95%). При спільному вживанні силденафілу з жирною їжею тривалість дії і швидкість всмоктування в кровотік знижується на 20%. Діюча речовина рівномірно розподіляється в тканинах. Проведені дослідження показали наявність препарату в кількості 0,0002% в спермі через 1,5-2 години після прийому. Метаболізм відбувається в печінці, екскреція здійснюється з жовчю.

Клінічні дослідження

Відносно силденафілу проводилися різні клінічні дослідження, в результаті яких була виявлена залежність фармакокінетики і фармакодинаміки від деяких факторів:

 • При прийомі, у літніх здорових пацієнтів (старше 65 років), концентрація силденафілу в кровотоці були вище в середньому на 24%. Це необхідно враховувати при розрахунку дозування.
 • У пацієнтів з порушенням функціонування нирок в легкому ступені фармакокінетика не порушується. При середній або тяжкій нирковій недостатності концентрація діючої речовини (AUC) збільшується на 20-30%. В групі людей на гемодіалізі дослідження не проводилися.
 • У пацієнтів з дисфункцією печінки легкої тяжкості при прийомі 50 мг силденафілу відзначалася концентрація в крові в середньому на 20% вища, ніж у здорових людей. При порушеннях функції печінки середнього та тяжкого ступеня - концентрація вища в середньому на 50-100%. Таким пацієнтам, як правило, протипоказано приймати більше 25 мг силденафілу.
 • Силденафіл не впливає на якісний і кількісний склад еякуляту. Також не виявлено впливу на рухливість сперматозоїдів і фертильні функції.
 • При прийомі препарату у деяких пацієнтів спостерігається короткочасне зниження артеріального тиску в лежачому положенні (АТ) на 7-8 мм. рт. ст., збільшення частоти серцевих скорочень на 7-8 ударів в хвилину. Ефект зберігається до 1-3 годин після прийому лікарського засобу.
 • При прийомі 100 мг силденафілу у 25% пацієнтів спостерігаються незначні порушення кольоророзпізнавання в спектрі блакитний/зелений. Ефект найбільш виражений через 1 годину після прийому, потім поступово знижується і повністю пропадає через 6 годин. При цьому препарат зазвичай не змінює гостроту зору і внутрішньоочний тиск.
 • Канцерогенної і мутагенної дії лікарського засобу при клінічних випробуваннях не виявлено.

Протипоказання до застосування

Застосовувати лікарський засіб Kamagra Chewable для лікування еректильної дисфункції не рекомендується в наступних випадках:

 • індивідуальна алергічна реакція і гіперчутливість до компонентів;
 • прийом препаратів, що містять нітрати та інших донаторів оксиду азоту;
 • прийом препаратів інгібіторів ВІЛ-протеази;
 • вік до 18 років.

З обережністю і тільки після консультації з лікарем препарат застосовується у пацієнтів:

 • з вродженими вадами серця і системи кровообігу;
 • з анатомічною або травматичною деформацією статевого органу;
 • з хворобами кровообігу, при яких спостерігається схильність до пріапізму;
 • зі спадковими дегенеративними хворобами сітківки очей;
 • з недавно перенесеним інсультом;
 • зі схильністю до кровотеч;
 • при наявності загострення виразкової хвороби.

Побічні ефекти і частота їх появи

Лікарські засоби на основі силденафілу переносяться досить добре. Побічні ефекти виражені в незначній мірі:

Центральна і периферична нервова системаГоловний біль - 10%, запаморочення і сонливість - 1%, підвищена тривожність, короткочасна втрата свідомості - 0,1%.
Травна системаДиспепсія, нудота, сухість у роті - 1%.
Серцево-судинна системаПочервоніння обличчя, відчуття жару (припливи) - 10%, короткочасне підвищення або зниження артеріального тиску - 1%, стенокардія, ІХС - менш, тахікардія, синкопальні стани - 0,1%.
Дихальна системаНабряк слизової носоглотки, задишка - не більше 1%, набряклість гортані - 0,1%.
Органи зоруПідвищена сльозотеча, порушення сприйняття кольору і яскравості - 0,1%, підвищення внутрішньоочного тиску - 0,01%.
Кістково-м'язова система і шкіраБолі в спині - 1%, набряк обличчя, підвищення загального м'язового тонусу - 0,1%
Статева системаЗанадто тривала ерекція - 0,1%, пріапізм - 0,01%

Передозування

При прийомі більше ніж 100 мг силденафілу на добу спостерігаються стандартні побічні ефекти. Ознаки токсичного впливу на організм відсутні. У разі передозування проводиться симптоматична терапія.

Взаємодія з іншими препаратами

Препарат Kamagra Chewable в більшості випадків добре поєднується з іншими лікарськими засобами, БАДами. Винятки виділені в ході клінічних випробувань для наступних препаратів:

 • еритроміцин, ітраконазол - добова доза силденафілу не повинна перевищувати 25 мг;
 • кетоконазол - при одночасному прийомі добова доза силденафілу не повинна перевищувати 25 мг;
 • індинавір, ритонавір - поєднання категорично протипоказано;
 • нітрати і донатори оксиду азоту, в т.ч. нітрогліцерин - поєднання протипоказано;
 • альфа-адреноблокатори - застосовувати дані ліки можна тільки через 6 годин після прийому Kamagra.

Умови та термін зберігання

Таблетки Силденафілу повинні зберігатися в сухому місці, при температурі не вище +30 С. Зберігати в місці недоступному для дітей. Термін придатності препарату - 3 роки. Продаж здійснюється без рецепту.

Аналоги

В Україні реалізуються такі препарати-аналоги Kamagra Chewable: Віагра Софт, Sildisoft 100, Cenforce Soft, Cenforce Professional, Fildena CT50.

Відмова від відповідальності

Безконтрольне лікування може зашкодити вашому здоров'ю. Дана інструкція надана виключно з ознайомчою метою і не є керівництвом до лікування. Лікування, його тривалість і дозування пацієнт повинен узгоджувати тільки з лікуючим фахівцем.

Відгуки