Віагра 150 мг купити Силденафіл 150 мг Таблетки №10 ціна в Україні - CNDM 

У цій категорії 1 товар
 • Cenforce - 150 / Ценфорс 150 мг

  Дженерік препарату Віагра 150, у якому міститься у півтора рази більше активної речовини – 150 мг силденафілу. Виробництво: Centurion Laboratories (Індія). Кінцева дата зберігання: 07/2024.

  320,00 грн 400,00 грн Ціна знижена!
  В наявності
Показ 1 - 1 з 1 товару

Віагра 150 містить активний компонент силденафіл у дозі 150 мг. Силденафіл є першою речовиною, яка схвалена для лікування еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків у всьому цивілізованому світі. Після початку продажів у 1998 році, Віагра стала найпопулярнішим засобом для лікування еректильної дисфункції. Дія Віагра 150 полягає у збільшенні кількості крові, що прибуває до статевого члена і блокування її відтоку. Віагра 150 мг – це швидкодіючий препарат, ефективність якого зберігається до 5 годин...

Віагра 150 містить активний компонент силденафіл у дозі 150 мг. Силденафіл є першою речовиною, яка схвалена для лікування еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків у всьому цивілізованому світі. Після початку продажів у 1998 році, Віагра стала найпопулярнішим засобом для лікування еректильної дисфункції. Дія Віагра 150 полягає у збільшенні кількості крові, що прибуває до статевого члена і блокування її відтоку. Віагра 150 мг – це швидкодіючий препарат, ефективність якого зберігається до 5 годин. Силденафіл - безвідмовний засіб для лікування у будь-якому віці і не залежить від ступеня тяжкості та перебігу захворювання. Деякі бренди силденафілу в дозі 20 мг, такі як Revatio, можуть застосовуватися для збільшення фізичної витривалості у людей з легеневою артеріальною гіпертензією.

Ціна Віагра 150 в Україні

Вартість дженериків Віагра 150 мг у нашому магазині залежить від кількості придбаних пігулок. У нашій онлайн аптеці ви можете купити дженерики Віагра 150 від 100 гривень за блістер. Оптова ціна препарату – від 50 гривень за блістер.

Таблетки Віагра 150. Прайс
Кількість таблетокЦіна за блістер
Віагра 150 мг 10 таблеток.320 грн.
Віагра 150 мг 20 таблеток.310 грн.
Віагра 150 мг 50 таблеток.280 грн.
Віагра 150 мг 100 таблеток.260 грн.

Як приймати Віагра 150 і в яких дозах?

З метою лікування еректильної дисфункції початкова рекомендована доза препарату повинна бути не більше 50 мг (1/3 частина від таблетки Віагра 150). Дженерік повинен прийматися при необхідності і не частіше одного прийому на добу. Препарати на основі силденафілу діють у середньому 5 годин, тому їх можна використовувати від 1 до 4 годин до початку очікуваної статевої активності. Ефективними та безпечними дозуваннями силденафілу вважаються дозування від 25 та 100 мг силденафілу. Все, що вище за ці рекомендовані дози, вважається небезпечним для здоров'я пацієнта. Хоча Віагра 150 містить 150 мг силденафілу, таку кількість не дозволяється приймати за один прийом. Досвідчені користувачі купують даний препарат лише з метою економії, оскільки в перерахунку на кількість силденафілу, це дозволяє купити Віагру за набагато меншою ціною, ніж такий же препарат, але з меншим дозуванням. Вони розрізають таблетку на рівні частини та приймають лише півтаблетки.

Рекомендована доза для пацієнтів похилого віку (від 65 до 85 років) повинна бути від 25 до 50 мг силденафілу, один раз на добу за годину до статевої активності. Такі ж дозування препарату повинні бути і для пацієнтів із захворюваннями нирок та печінки легкого та середнього ступеня тяжкості перебігу хвороби.

Під час прийому їжі, дія препаратів Віагра значно послаблюється і сповільнюється. Жирна і важка їжа не рекомендована при прийомі силденафілу. Також не рекомендовано вживання спиртних напоїв та грейпфрутового соку через прояви та посилення побічних ефектів.

Як діє Віагра 150 мг?

Віагра 150 мг належить до медичної групи препаратів, відомих під назвою PDE5 інгібітори. Щоб зрозуміти механізм дії препарату, потрібно зрозуміти фізіологічний механізм ерекції, механізм якої буде пояснений нижче.

Сексуальне збудження до протилежної статі зароджується у головному мозку. Далі сигнал від головного мозку надходить до статевого члена і відбувається вивільнення окису азоту клітинами кавернозного тіла. Окис азоту активує фермент гуанілатциклазу, який згодом призводить до синтезу циклічного гуанозинмонофосфату. Циклічний гуанозинмонофосфат сприяє розслабленню гладких стінок судин статевого члена, внаслідок чого збільшується їх просвіт і стає можливим надходження великої кількості крові до статевого члена. Всі ці процеси одночасно призводять до ерекції статевого члена. Але є і зворотна компенсаторна реакція - циклічний гуанозинмонофосфат здатний руйнуватися під дією ферменту фосфодіестеразу-5, що призводить до зниження ерекції. Силденафіл, який входить до складу препарату Віагра 150, здатний тимчасово інгібувати PDE5 та значно знижувати її активність. Діючи таким чином, Віагра 150 підвищує кількість циклічного гуанозинмонофосфату і покращує ерекцію. Препарат не викликає ерекцію сам по собі, для його дії мають передувати сексуальне бажання та стимуляція. Силденафіл не викликає звикання, тому що повністю повторює природний механізм ерекції.

Які існують протипоказання для застосування Віагра 150?

Препарат Віагра не повинен прийматися жінками та дітьми, оскільки силденафіл не має достатньої дослідницької бази для цих груп пацієнтів. Також використання Віагра 150 мг не повинно прийматися людьми, які мають індивідуальну непереносимість силденафілу або компонентів ліків. Вживайте препарат Віагра 150 тільки в рекомендованих дозах, які вам прописав лікар. Рекомендованими дозами силденафілу вважаються від 25 мг до 100 мг на добу. Використання препарату Віагра 150 заборонено, якщо у вас присутні перелічені нижче захворювання:

 • термінальна стадія ниркової дисфункції;
 • хвороба Пейроні або інші фактори, які можуть спричинити приапізм у пацієнта (значне викривлення статевого члену, серповидно-клітинна анемія, множинна мієлома);
 • значна дисфункція печінки;
 • ураження сітківки очей або недостатнє кровопостачання зорового нерва
 • були випадки приапізму в минулому;
 • були випадки інфаркту міокарда або інсульту в минулому;
 • неконтрольована гіпотензія або гіпертензія;
 • сексуальна активність протипоказана лікарем.

Які побічні ефекти можуть бути від прийому Віагра 150?

Силденафіл у рекомендованих дозах (25-100 мг) зарекомендував себе як досить безпечний та ефективний засіб. Однак навіть у цих невеликих дозах він може спровокувати деякі стандартні небажані реакції:

 • головний біль;
 • нежить;
 • порушення візуального сприйняття кольорів з переважанням синіх та зелених відтінків;
 • припливи жару;
 • зниження артеріального тиску;
 • запаморочення;
 • печія;
 • шум у вухах;
 • алергічні реакції.

Такі типові реакції зазвичай проходять самостійно через кілька годин і не потребують додаткового медичного втручання. Однак у пацієнтів, які мають протипоказання до вживання або приймають інші, несумісні медичні препарати, можуть спостерігатися рідкісні та нетипові для силденафілу реакції у вигляді: втрати свідомості, випадкових травм, зниження або втрати зору, інфаркту, інсульту, зниження або втрата слуху, приапізм, анафілактичні реакції та інші. У разі виникнення цих або інших тяжких наслідків, які потребують негайного медичного втручання, зробіть все можливе, щоб терміново доставити потерпілого до лікарні.

Передозування силденафілом

Щоб уникнути інтоксикації, не перевищуйте терапевтичних доз силденафілу (25-100 мг). Передозування препаратами Віагри здебільшого сприяє збільшенню частоти та силі проявів стандартних побічних реакцій. У силденафілу немає специфічних антидотів, здатних блокувати його дію. Гемодіаліз також не має належного ефекту при інтоксикаціях, оскільки діюча речовина пов'язується значною мірою з кров'яними клітинами. Єдине, що може полегшити стан пацієнта — перечекати кілька годин, доки концентрація силденафілу у плазмі не зменшиться. Для покращення стану пацієнта рекомендується надати підтримуюче лікування, спрямоване на зняття основних симптомів побічних ефектів.

Які ліки не слід приймати з Віагрою?

Є певні групи ліків, які категорично забороняється поєднувати з Віагрою 150 мг:

 • медикаментозні засоби на основі нітратів (нітрогліцерин та подібні до нього);
 • деякі наркотики, що вдихаються ("попперси");
 • стимулятори гуанілатциклази(ріоцигуат);
 • ліки для лікування ВІЛ/СНІД (ритонавір та інші);
 • інгібітори печінкового ферменту CYP3A4 (боцепревір, еритроміцин, кетоконазол, ітраконазол та інші);
 • блокатори альфа-адренорецепторів (празозин, йохімбіну гідрохлорид, доксазозин та інші);
 • інгібітори ФДЕ-5;
 • будь-які ліки проти еректильної дисфункції, у тому числі БАДи та трав'яні настоянки.

Умови зберігання

Препарат Віагра 150 мг повинен зберігатись у темному прохолодному місці, при температурному режимі 15-25 градусів за Цельсієм. Використовуйте препарат за призначенням до закінчення терміну придатності.

Детальніше