Купити Cenforce FM жіночий дженерик Ценфорс відгуки інструкція

Cenforce FM Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 23 грн за одиницю

Cenforce FM - жіночий дженерик Віагра. Спеціальний засіб для жінок для збільшення чутливості їхніх ерогенних зон. Виробництво: Індія (Centurion Laboratories)

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Збуджувач для жінок Cenforce FM – інструкція, застосування.

Cenforce Fm фото
Cenforce Fm

Що таке Cenforce FM?

Силденафіл давно зарекомендував себе як ефективний спосіб лікування статевих дисфункцій. На фармацевтичному ринку Силденафіл асоціюється найчастіше з таким препаратом як "Віагра". Створюваний з метою терапії серцевих захворювань силденафіл знайшов застосування і в іншій сфері. Сьогодні існує понад 100 дженериків цього препарату.  Для жіночої половини суспільства також випускають низку препаратів на основі силденафілу, що підвищують лібідо. Cenforce FM є одним з них.

Основні характеристики
Діюча речовинаЦитрат силденафілу 100 мг
ПризначенняЛікарські засоби для корекції статевих дисфункцій у жінок
ВживанняЗа 30-60 хвилин до сексу
Фармакологічна група препаратуІнгібітор ферменту фосфодіестрази-5
Лікарська формаТаблетки, по 10 штук у блістері
Виробник, країнаCenturion Laboratories, Індія
Мінімальні та максимальні дозиВід 25 мг до 100 мг на добу
Тривалість дії6 годин

Показання для застосування Cenforce FM

Основне завдання жіночого силденафілу – підвищення сексуальної активності та бажання. Лікарі рекомендують приймати Cenforce FM жінкам віком від 18 років, у яких є такі прояви:

 • відсутність сексуального бажання у зв'язку з емоційними стресами;
 • знижене лібідо внаслідок гормонального дисбалансу - вік після 40 років, народження дитини, ендокринні порушення;
 • складності у досягненні оргазму, у тому числі й вагінального;
 • зниження активності внаслідок регулярної втоми;
 • тривала відсутність сексу у зв'язку з перенесеними гінекологічними операціями та лікуванням інфекцій.

Препарат підвищує сексуальне збудження, позитивно впливає на психоемоційний стан, змушує жіночий організм виробляти підвищену кількість мастила, налагоджуючи природне середовище всередині піхви.

Склад

Cenforce FM – препарат, основою якого є сіль цитрат силденафілу в кількості 140,5 мг, що еквівалентно 100 мг основи силденафілу. Це ж речовина – компонент чоловічих таблеток, що діє, для підвищення потенції. Додаткові речовини є у вигляді неактивних допоміжних компонентів:

 • титану діоксид;
 • тальк;
 • барвник рожевий;
 • гіпромелоза.

Ці компоненти є стабілізуючими і не впливають на організм.

Фармакологічна дія

Дія таблеток полягає у придушенні ферменту ФДЕ-5, що перешкоджає притоку крові до статевих органів жінки. Під впливом препарату активність фосфодіестерази знижується до 50%, а біодоступність речовини для організму становить 60%. Cenforce FM виводиться з організму природним шляхом, причому більшість у вигляді метаболітів з товстого кишечника. Нирками виводиться близько 10% речовини, що дозволяє застосовувати силденафіл жінкам із нирковою та печінковою недостатністю у невеликих дозах (див. Дозування Cenforce FM).

Результатом терапії препарату є розширення судин в органах малого тазу, що сприяє притоку крові в цю область жіночого тіла. Може виникнути відчуття жару, фізіологічне збільшення клітора та статевих губ. Виникає природне сексуальне збудження та виділяється велика кількість вагінального мастила, яке усуває сухість та дискомфорт під час статевого акту. Підвищена чутливість ерогенних зон у зв'язку з дією препарату дозволяє досягти оргазму швидше. Ефект лікарського засобу триває близько 6 годин із піком активності через півтори години після прийому таблетки 100 мг. Відчутна дія спостерігається вже за 35-40 хвилин.

Дозування Cenforce FM

Силденафіл для жінок випускають у дозі 100 мг в одній таблетці. Залежно від рекомендацій лікаря, можна приймати дозування 50 мг і 25 мг. Максимально протягом 24 годин вживають 100 мг, тобто не більше 1 таблетки.

Дозування
Стандартна дозаКому рекомендована
25 мг (чверть таблетки)Жінкам з деякими формами печінкової та ниркової недостатності. ВІЛ-інфікованим, який приймає Ритонавір. Інгібіторами цитохрому, що лікуються. Докладніше у розділах «Особливості прийому» та «З чим можна поєднувати».
50 мг (половина таблетки)Жінкам, які мають показання до терапії, але не вживали препарат раніше в якості першого прийому.
100 мг (ціла таблетка)Жінкам, у яких спостерігається фригідність або знижена сексуальна активність, та які приймали препарати силденафілу раніше.

Як приймати?

Cenforce FM вживають за 30-60 хвилин до статевого акту, запиваючи великою кількістю води для швидкого всмоктування діючої речовини. Дозу підбирає лікар, залежно від індивідуальних особливостей організму та наявності хронічних захворювань в анамнезі.

Особливі групи пацієнтів

Жінкам із нирковою та печінковою недостатністю вживати Ценфорс ФМ можна, але варто враховувати показники діагностики захворювань (кліренс креатиніну, альбумін плазми крові, білірубін загальний) для підбору дозування.

Коригування дози при хворобах печінки та нирок
ЗахворюванняПоказники біохімії кровіОсобливість вживання
Легкий перебіг захворювань печінкиБілірубін менше 34 мкмоль/л. Альбумін більше 3,5Доза не вимагає коригування
Печінка у стадії декомпенсаціїВміст білірубіну 35-51 мкмоль/л. Альбумін складає 2,8 - 3,5Доза не вимагає коригування, але починають прийом з мінімальної – 25 мг
Тяжкі форми захворювань печінки, цирозБілірубін більше 51 мкмоль/л. Альбумін менший за 2,8На розсуд лікаря у дозуванні 25 мг
Хвороби нирок легкої течіїКліренс креатиніну від 51 до 80 мл/хвДоза не вимагає коригування
Захворювання нирок середньої тяжкостіКліренс креатиніну від 30 до 50 мл/хвДоза не вимагає коригування, але починають прийом з мінімальної – 25 мг
Термінальна стадія ниркової недостатностіКліренс креатиніну менше 30 мл/хвНе рекомендується

Літні пацієнти

Пацієнткам старше 65 років і молодше 18 років Ценфорс ФМ не призначають через відсутність даних клінічних випробувань.

Ценфорс ФМ у період вагітності та лактації

Препарати силденафілу заборонені до прийому вагітними та жінками, що годують груддю.

Взаємодія

Фармакокінетика Cenforce FM може значно змінюватися при спільному прийомі з такими препаратами:

 • Ритонавір, Саквінавір (інгібітори ВІЛ-протеаз). Концентрація силденафілу в крові може збільшуватися в десятки разів при поєднанні цих лікарських засобів, що неминуче призведе до передозування;
 • Циметидин (інгібітор цитохрому CYP3A4) також може призвести до передозування;
 • Еритроміцин, кетоконазол, ітраконазол збільшують концентрацію силденафілу та посилюють його дію на терапевтичний ефект, що може спричинити передозування та збільшення сили та частоти побічних реакцій;
 • Препарати на основі нітратів викликають критичне зниження артеріального тиску, що може призвести до непритомності і навіть смерті;
 • Адреноблокатори повинні прийматися з обережністю та під наглядом лікаря. При одночасному прийомі з Cenforce Fm можуть спровокувати зниження артеріального тиску.

Деякі продукти харчування також небажано приймати одночасно з силденафілом:

 • Алкоголь. Навіть у малих дозах збільшує ризик виникнення побічних ефектів;
 • Грейпфрут. Містить фурокумарини, які є біологічно активними по відношенню до деяких ліків. Вживання може викликати разом із силденафілом стандартні небажані реакції.

Протипоказання

Препарат не призначають пацієнтам, що належать до групи ризику, оскільки підвищується ймовірність виникнення побічних ефектів. Протипоказання:

 • В анамнезі за останній рік наявність інфаркту чи інсульту;
 • Порушення зору, хвороби зорового нерва або інші генетичні захворювання очей;
 • Наявність захворювань крові: анемія, рак крові, порушення згортання;
 • Підвищений або знижений тиск;
 • Хвороби серця, тахікардія, стенокардія та інші порушення серцевого ритму;
 • Алергічні реакції;
 • Хронічні хвороби шлунково-кишкового тракту;
 • Термінальні стадії ниркової та печінкової недостатності.

Забороняється приймати препарат, якщо є інші порушення в організмі, які підвищують ризик виникнення несприятливих наслідків.

Несприятливі наслідки прийому та передозування

Під час клінічних досліджень було зафіксовано такі побічні ефекти:

 • Алергічні реакції;
 • Порушення в роботі нервової системи: безсоння або занепад сил, атаксія, тремор, депресія, судоми;
 • Тахікардія;
 • Непритомність;
 • Тромбоз судин головного мозку;
 • Захворювання респіраторної функції – нежить, закладеність носа, астма, кашель, бронхіт;
 • нудота і блювання;
 • Зниження артеріального тиску.

Передозування силденафілом переважно сприяє прояву стандартних побічних ефектів. Неприємним моментом є той факт, що на даний момент не існує ніяких антидотів. Гемодіаліз при передозуванні практично не впливає, оскільки силденафіл значною мірою пов'язується білками крові.

Аналоги Cenforce FM

Аналогами є всі жіночі препарати на основі силденафілу: Femalegra-100, Womenra, Lady Era та інші.

Форма випуску

Упаковка Cenforce FM містить 100 таблеток яскраво-рожевого кольору. Таблетки розфасовані в індивідуальні металеві блістери по 10 штук у кожному.

Зберігання

Препарат не переносить сонячного світла та підвищених температур. Зберігати в захищеному від світла місці нижче 30 градусів за Цельсієм. Берегти далеко від дітей.

Відмова від відповідальності

Прийом Cenforce FM показаний виключно за медичними показаннями і лише після призначення даного препарату лікарем. Інструкція, представлена ​​на сайті, пропонується з ознайомлювальною метою, і адміністрація ресурсу не несе відповідальності за її достовірність та негативні наслідки самостійного в результаті прийому препарату.

Відгуки