Vidalista 80 купити дженерик Відаліста 80 мг Інструкція Відгуки

Vidalista 80 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 42 грн за одиницю

Vidalista-80 – засіб на основі Тадалафілу, який є діючою речовиною оригінального препарату Сіаліс. Концентрація активної речовини — 80 мг тадалафілу на одну таблетку, що в 4 рази більше за звичайну дозу. Виробництво: Індія.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
640,00 грн
480,00 грн
100 таблеток
6 400,00 грн
4 200,00 грн
20 таблеток
1 280,00 грн
940,00 грн
30 таблеток
1 920,00 грн
1 380,00 грн
5 таблеток
320,00 грн
50 таблеток
3 200,00 грн
2 200,00 грн

Vidalista 80 - інструкція

 Відаліста 80 мг
Vidalista 80

Що таке Vidalista 80?

Відаліста 80 — засіб для стимуляції ерекції у чоловіків, чинною речовиною якого є тадалафіл у дозі 80 мг. Тадалафіл добре зарекомендував себе для лікування еректильної дисфункції та є основним та єдиним компонентом препарату Сіаліс.

Специфікація Vidalista 80
Торгова назваVidalista 80
СкладTadalafil 80 mg
ПоказиЕректильна дисфункція різної етіології
Фармакологічна групаІнгібітори фосфодіестерази-5
Лікарська формаТаблетки 10 шт. у блістері
ВиробникCenturion (India)
Рекомендоване стандартне дозування20 мг тадалафілу (чверть таблетки)
Спосіб застосуванняЗа кілька годин до сексу незалежно від їди.
Час дії36-48 годин

Покази для терапії

Тадалафіл призначається при слабкій еректильній реакції, м'якості статевого члена, нездатності досягти якісної ерекції, необхідної для інтравагінального проникнення. У клінічних дослідженнях тадалафіл показав себе як препарат, який є ефективним при різних стадіях тяжкості та етіології хвороби.

Фармакологічна дія

Діюча речовина Відаліста 80 - тадалафіл є високоселективним інгібітором фосфодіестерази 5-го типу (ФДЕ-5). ФДЕ-5 в людини має кілька органів мішеней. Зокрема, ФДЕ-5 виявляє свою активність у судинах статевого члена (СЧ), легеневих артеріях, простаті, сітківки очей та шкірних покривах обличчя та шиї. Активність ФДЕ-5 в основному впливає на судини та звужує їх просвіт. Таким чином, висока концентрація ФДЕ-5 або дисбаланс цього ферменту в клітинах статевого члена може спровокувати низку неприємних наслідків. Наприклад, якщо концентрація ФДЕ-5 у клітинах СЧ занадто висока, то досягти ерекції природним шляхом практично неможливо, оскільки судини СЧ заблоковані для надходження крові. Занадто велика концентрація ФДЕ-5 може спричинити гіпертензію легеневих судин, тим самим збільшуючи навантаження на серце, що зношує його у довгостроковій перспективі. Приймаючи тадалафіл як терапію, пацієнт тимчасово блокує надлишок ФДЕ-5 у клітинах мішенях.

Прийом тадалафілу може спровокувати як очікуваний прямий вплив за призначенням, так і деякі специфічні реакції. Очікуваними реакціями є покращення еректильної функції та покращення якості життя у пацієнтів з легеневою гіпертензією та гіперплазією простати. Саме ці захворювання найчастіше є прямим показанням для призначення тадалафілу в якості терапії. Специфічні реакції можуть бути викликані впливом тадалафілу на судини органів, де також переважає активність ферменту ФДЕ-5. Зокрема, блокування тадалафілом ферменту ФДЕ-5 може спровокувати розширення судин верхніх дихальних шляхів, шкірних покривів обличчя та очей. У свою чергу це хоч і рідко, але іноді призводить до закладеності носа, почервоніння шкіри та припливів крові до обличчя та шиї, почервоніння очей. Усі специфічні та неспецифічні реакції мають тимчасовий вплив та обмежені виключно часом основної дії препарату.

Дозування та спосіб застосування

Стандартне рекомендоване дозування - 20 мг тадалафілу на добу, що еквівалентно ¼ таблетки Відаліста 80. Препарат приймається незалежно від прийому їжі. Мінімальний час, необхідний прояви активності — 40-60 хвилин. Тривалість дії – до 36 годин.

Фармакокінетика

Потрапляючи в ШКТ тадалафіл швидко та ефективно абсорбується. Максимальна концентрація діючої речовини у плазмі спостерігається на другу годину після прийому. Ще протягом 24 годин тадалафіл повільно елімінує, що робить його основним препаратом першого ряду для лікування еректильної дисфункції. Період напіввиведення становить близько 18 годин. 60% діючої речовини виводиться разом із калом та ще близько 40% разом із сечею.

Протипоказання

На сьогоднішній день тадалафіл має найкращий профіль безпеки серед усіх сучасних синтетичних препаратів для лікування ЕД. Його можуть використовувати пацієнти всіх вікових груп віком від 18 до 85 років. Застосування тадалафілу може бути невиправдано ризикованим з точки зору безпеки лише в ряді випадків:

 • Індивідуальна непереносимість діючої речовини та її компонентів.
 • Ниркова та печінкова недостатність.
 • Серцево-судинні захворювання у гострій фазі.
 • При значному відхиленні артеріального тиску від норми.
 • При анатомічному викривленні статевого члена, фіброзами тканин СЧ, синдромом Пейроні.
 • При серцевій недостатності або аритмії.
 • При інсульті за останні 6 місяців.

Побічні ефекти

Побічні ефекти після прийому Тадалафілу проявляються рідко. Як правило, вони виникають в незначній мірі і проходять після припинення дії препарату:

 • Гіперемія шкіри верхньої частини тіла.
 • Закладеність носа і нежить.
 • Фізична слабкість.
 • Нудота.
 • Алергічний висип.
 • Кон'юнктивіт, світлобоязнь, підвищена сльозогінність.
 • Спонтанні ерекції.
 • Зміна артеріального тиску.
 • М'язовий біль.

Взаємодія

Тадалафіл категорично забороняється приймати одночасно з нітрогліцерином або його похідними, ріоцигуатом, а також деякими інгаляційними наркотичними засобами. Прийом цих засобів може спровокувати критичне зниження артеріального тиску.

Слід уникати сумісного прийому Тадалафілу разом з лікарськими засобами, здатними інгібувати ізофермент цитохрому P450 - CYP3A4. Подібні властивості лікарських засобів зазначаються в інструкціях до препаратів. З метою безпеки, пацієнту краще самостійно повідомляти про кожен лікарський засіб своєму лікарю. До найпоширеніших інгібіторів цитохрому CYP3A4 відносяться Кетоконазол, Еритроміцин, Ритонавір, Саквінавір та інші.

Прийом Тадалафілу з алкоголем може спричинити запаморочення та випадкові травми.

Умови зберігання

Препарат Vidalista 80 повинен зберігатися при кімнатній температурі та нормальній вологості. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Відмова від відповідальності

Препарат повинен призначатися тільки лікарем. Ця інструкція надана виключно з ознайомлювальною метою і не повинна використовуватися для лікування. Адміністрація сайту cndm.com.ua не несе відповідальності за заподіяну здоров'ю шкоду внаслідок безконтрольного самолікування.

Відгуки

По (., Украина) на 01 Jun 2022 (Vidalista 80 / Відаліста 80 мг) :
(5/5

Vidalista 80

Намагаюся ділити пігулку на 8 частин, незручно що нема риски для поділу. А так у цілому дуже економний варіант. Однієї пластинки вистачає майже на 3 місяці. В умовах воєнного стану будь-який метод економії є добрим

 Повідомити про порушення