Super Vidalista купити пролонгатор Супер Відаліста Відгуки Інструкція

Super Vidalista Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
2 відгук(и)
Ціна від 50 грн за одиницю

Супер Vidalista містить тадалафіл 20 мг та дапоксетин 60 мг. Препарат використовується для лікування передчасної еякуляції та одночасно для збереження кам'яної ерекції під час статевого акту. Виробник – Centurion Laboratories (India). 

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
5 000,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
1 100,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 620,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн

Super Vidalista - застосування, протипоказання, відгуки

Супер Відаліста
Super Vidalista фото

Що таке Super Vidalista?

Super Vidalista є комбінованим медичним препаратом, який містить у своєму складі два активні компоненти - тадалафіл (Сіаліс) і дапоксетин.

Дапоксетин - єдиний ентеральний засіб, що офіційно використовується в клінічній практиці для лікування передчасної еякуляції. Дапоксетин офіційно схвалений у більш ніж 50 країнах Європи і Азії, де продається під торговою маркою Priligy. У США речовина проходить III стадію клінічних досліджень. Тадалафіл, який більш відомий під торговою маркою Сіаліс - вже близько 15 років дуже успішно застосовується для лікування еректильної дисфункції. Вважається, що тадалафіл більш діючий за силденафіл (Віагра) та варденафіл (Левітра), так як володіє великою властивістю до пригнічення фосфодіестерази 5-го типу і, як наслідок, набагато триваліший (до 48 годин). Там де силденафіл і варденафіл безпорадні - цілком ймовірно, що ефектами тадалафілу ви будете задоволені на всі 100%.

Дапоксетин спочатку розроблявся як антидепресант, але не знайшов широкого застосування через швидку елімінацію (виведення з організму) і відсутність кумулятивних показників (накопичення в організмі, як наприклад у флуоксетину). Для застосування дапоксетину як антидепресанту, його потрібно приймати через кожні 10-12 годин, що не є дуже практично.

В середині 2000-х, вчені підтвердили роль і участь серотоніну в процесах еякуляції, а також вплив СІЗЗС на ці процеси. Під час клінічних випробувань дапоксетину як СІЗЗС, було помічено одну дуже важливу особливість - здатність усувати і лікувати передчасну еякуляцію. Дапоксетин показав 4-х кратне збільшення тривалості вагінального сексу, в порівнянні з плацебо, є першою і, на даний момент, єдиною речовиною, спеціально створеною для запобігання передчасної еякуляції (ПЕ) у чоловіків від 18 до 85 років. Швидка елімінація, неможливість акумулюватись і відсутність або мінімально низька токсичність дапоксетину, позбавили його ряду небажаних ефектів, властивих іншим СІЗЗС препаратів, які використовуються для лікування депресії.

Дапоксетин має незаперечний ряд переваг перед анестезуючими кремами і лубрикантами, оскільки вони здатні блокувати відчуття не тільки у чоловіка, але і у самої партнерки, а неякісно зроблені презервативи на основі лідокаїну і бензокаїну іноді містять лубрикант з цими ж речовинами на зовнішній стороні презерватива, що також притуплює відчуття у жінок.

Дапоксетин та тадалафіл відмінно поєднуються разом, оскільки мають різні шляхи метаболізму і не впливають на фармакокінетику, що виключає їх спільний вплив один на одного. Час, протягом якого препарат проявляє активність - 36-48 годин. Перші фізіологічні ефекти Супер Відалісти так само, як і в випадку з дапоксетином, починають спостерігатися через 1 годину після вживання, що необхідно враховувати перед інтимним контактом і приймати даний препарат як мінімум за годину.

Характеристики дженеріку
НазваSuper Vidalista
ВиробникCenturion (India)
Діюча речовинаТадалафіл 20 мг, дапоксетин 60 мг
Фармакологічна групаЛіки для лікування швидкої еякуляції і посилення потенції
Рекомендовані дозування40-80 мг Super Vidalista (0.5 - 1 таблетка)
Спосіб застосуванняСупер Відаліста приймають зазвичай за 1 годину до сексу. Для повного розгортання препарату необхідно 2 години. Препарат сумісний з невеликими дозами алкоголю та жирної їжі.
Упаковка10 таблеток в блістері.
Строк зберігання2 роки від дати виробництва

Як приймати Super Vidalista?

Засіб для потенції Super Vidalista має прийматися за 1-6 годин до сексу. Жирна їжа або алкоголь не мають клінічно вираженого впливу на всмоктуваність і доступність ліків, і можуть прийматися в помірних дозах без втрати ефективності. Початок дії - від 1 години до 1.5 години. Час ефективності - до 48 годин після прийому.

Ефективні дозування

Якщо пацієнт ніколи до цього не пробував Super Vidalista, то починати приймати ліки слід з половинки від таблетки (30 мг дапоксетину і 10 мг тадалафілу). У деяких випадках вистачить і чверті таблетки. Максимальна терапевтична доза Super Vidalista не повинна бути більше 60 мг дапоксетину і 20 мг тадалафілу, тобто не більше ніж одна таблетка.

Супер Відаліста може прийматися людьми у віці від 18 до 84 років. Препарат, якщо немає протипоказань, призначається людям похилого віку в тих же дозах, що і для молодих людей. Одноразовий прийом дапоксетину в дозуванні 60 мг і тадалафілу в дозі 20 мг не приводив до клінічно важливих змін у фармакодинаміці у здорових літніх пацієнтів, в порівнянні з більш молодими здоровими людьми і може застосовуватися людьми похилого віку без коригування дози в бік зменшення.

Протипоказання до застосування

Ви не повинні вживати Super Vidalista, якщо є такі протипоказання:

 • алергічні реакції на препарат і його компоненти;
 • важкі захворювання печінки або нирок;
 • пігментний ретиніт;
 • гіпертонія або гіпотонія (АТ вище 170/100 або нижче 90/60 мм рт. ст.);
 • якщо статевий контакт вам протипоказаний за станом здоров'я;
 • виразкові хвороби 12 палої кишки;
 • схильність до суїциду;
 • якщо траплялись випадки епілепсії;
 • розлад кровотворної функції (серповидно-клітинна анемія, лейкемія або множинна мієлома);
 • ураження міокарда, проблеми серцевого ритму або хвороби коронарних судин серця;
 • гемофілія;
 • застійна серцева недостатність (II - IV клас за класифікацією NYHA), інсульт або серцевий напад, перенесений за останні півроку;
 • надмірна деформація члену.

Особам, які не досягли повнолітнього віку препарат Super Vidalista суворо протипоказаний.

Небажані побічні ефекти

Небажані ефекти, що часто зустрічаються (до 1/10 пацієнтів) можуть включати:

 • гіперемію в шкірних покривах (відчуття поколювання або відчуття жару);
 • закладеність носа;
 • нудота;
 • запаморочення або головний біль;
 • розлад шлунку;

Інші впливи вкрай рідкісні і можуть спостерігатися у людей, що мають несумісні з прийомом препарату захворювання або лікарські взаємодії:

 • ерекція є болючою або триває більше, ніж 4 години;
 • неправильне сприйняття кольору;
 • іррадіюючі болі в руці або щелепі;
 • набряки ніг, рук або щиколоток;
 • ненормальна скорочувальна активність серця;
 • неритмічне дихання;
 • епілептичний напад;
 • шум у вухах;
 • депресія і суїцидальні думки;
 • анафілактичні реакції.

Передозування та інтоксикація

При передозуванні препаратом, проводиться стандартна підтримуюча терапія, спрямована на зняття основних негативних симптомів. Гемоперфузія, гемодіаліз або переливання крові не роблять істотного впливу на детоксикацію, через істотне зв'язування тадалафілу і дапоксетину з білками крові. Антидоту немає.

Взаємодії з ліками

Категорично не можна поєднувати з ріоцигуатом, інгібіторами фосфодіестерази-5, тіоридазином, інгібіторами МАО, нітратами, трициклічними антидепресантами і СІЗЗС.

Будьте обережні і повідомте вашого лікаря (ймовірно, він вам призначить ліки іншого ряду або значно знизить дозування Super Vidalista) про спільний прийом з:

 • засобами для усунення високого артеріального тиску або захворювань простати (йохімбіна гідрохлорид, теразозин, празозин, доксазозин та ін.);
 • антибіотиками (телітроміцин, еритроміцин, кларитроміцин та інші);
 • протигрибковими агентами (кетоконазол і ітраконазол);
 • інгібіторами ВІЛ-протеази (індинавір, ритонавір та ін.).

Це не весь список небезпечних лікарських взаємодій з тадалафілом. Решта ліків, хоч і в меншій мірі, також можуть взаємодіяти з Super Vidalista. Повний список небажаних взаємодій читайте в офіційних дослідженнях дапоксетину і тадалафілу.

Спільний прийом з алкоголем і деякими продуктами харчування

Super Vidalista можна приймати з помірними і невеликими дозами алкоголю. Під час клінічних випробувань не було виявлено явних побічних ефектів у взаємодії з етанолом і, останній, практично не зробив істотного впливу на концентрацію і пік дапоксетину або тадалафілу в крові. У невеликої кількості людей після вживання алкоголю, може знизитися тиск, що може призвести до характерних симптомів (головний біль, блідо-зелений відтінок шкіри, запаморочення).

Грейпфрут і його продукти можуть впливати на фармакокінетику активних речовин Супер Відалісти, що, теоретично, може призвести до передозування препаратом.

Це важливо!

Такі групи препаратів як: стимулятори гуанілатциклази (Адемпас), медичні нітрати (нітрогліцерин, ізосорбіду мононітрат і т.д.), інгібітори фосфодіестерази-5 (тадалафіл, уденафіл, силденафіл та ін.), СІЗЗС (флуоксетин, флувоксамін, циталопрам та ін. ), ІМАО (інказан, бефол та ін.), не повинні прийматися з препаратом Супер Відаліста, так як можуть викликати небезпечні небажані ефекти.

Правила забезпечення збереженості ліків

Зберігати далеко від потрапляння прямого сонячного світла. Температура зберігання від 0 до 30 °C. Термін придатності - 2 роки від дати виробництва.

Відмова від відповідальності

Дженерік препарату Super Vidalista не призначений для самостійного застосування. Перед використанням препарату отримайте очну консультацію лікаря і рецепт.

Відгуки

По на 24 Nov 2019 (Super Vidalista / Супер Відаліста) :
(5/5

Отличный препарат!

Приобретал здесь,продавец отправил товар в тот же день,очень оперативно!Сегодня проверили,скажу одно,что поспешил выпить целую таблетку,потому что проверять никак не закончим,жена не знает куда деваться уже.После принятия прошло 4 часа,эффект пришел через 20 мин примерно,пил после еды через три часа.Мой возраст 40лет 173 рост 69вес.Проблем с потенцией никогда не было,но в последнее время много работы и куча стрессов,невозможно настроиться,но супер видалиста это что то,жена сказала что ощущение как буд то трахнули отбойным молотком.Пролонгатор в составе тоже работает отлично.Так что берегите женщин,начинайте с пол таблетки)Рекомендую товар и продавца!

 Повідомити про порушення
По на 28 Jan 2019 (Super Vidalista / Супер Відаліста) :
(5/5

Спасибо

Работает шикарно! С алкоголем эффект начинается примерно через пару часов!

 Повідомити про порушення