Malegra DXT Plus купити пролонгатор Відгуки Інструкція

Malegra DXT Plus Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна: 800.00 грн

Malegra DXT Plus — потужний засіб для збільшення тривалості статевого акту та кам'яної ерекції. Склад: Sildenafil + Duloxetine.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн

Інструкція до препарату Malegra DXT Plus

Малегра DXT Плюс
Malegra-DXT Плюс фото

Що таке Malegra DXT Plus?

Malegra DXT PLUS - комплексний фармацевтичний препарат для посилення ерекції та попередження ранньої еякуляції. Препарат є поліпшеним аналогом відомої Віагри і на відміну від неї містить дві діючі речовини: силденафіл та дулоксетин. Поєднання цих речовин дає позитивний, більш стійкий ефект, а сам препарат має значно менше побічних ефектів і підходить широкому колу осіб. Малегра DXT випускається з 2011 року індійською фармацевтичною компанією Sunrise Remedies Pvt. Ltd. Компанія є найбільшим виробником дженериків і входить в топ-10 фармакологічних компаній в Індії, які отримують щорічну державну підтримку.

Малегра DXT Плюс специфікація
ХарактеристикаСвойства
Торгове найменуванняMalegra DXT PLUS
Діюча речовинаSildenafil 100 mg + Duloxetine 60 mg
ВиробникSunrise Remedies Pvt. LTD (Індія)
Фармакологічна групаРегулятори потенції і еякуляціі
Лікарська формаТаблетки 160 мг
СкладСилденафіл цитрат 100 мг + Дулоксетин 60 мг; Додаткові речовини: діоксид титану (E 171), лактоза, безводний кальцію гідрофосфат, магнію стеарат
Рекомендована дозаПочаткова рекомендована доза - 50 мг силденафілу і 30 мг дулоксетину, що еквівалентно половині таблетки
Спосіб застосуванняПісля прийому легкої їжі, запиваючи 200 мл води, за 40 хвилин до початку статевого злягання
КолірТаблетки однорідного жовтого кольору, без написів
ФормаРомбовидна двоопукла
Строк придатності24 місяці від дати виготовлення (кінцева дата зберігання вказана на блістері)

Фармакологічна група

Фармакокінетика активних лікарських речовин, що містяться в препараті Malegra DXT, заснована на дії двох компонентів:

Силденафіл — в 1 таблетці міститься 100 мг силденафілу. Речовина є прямим інгібітором ФДЕ-5 і впливає на стан кровоносних судин і швидкість кровотоку, переважно, в органах малого тазу. Саме ці кровоносні судини відповідають за виникнення ерекції - наповнення кров'ю печеристих тіл в статевому члені. Силденафіл забезпечує стійку, повноцінну ерекцію

Дулоксетин — в 1 таблетці міститься 60 мг дулоксетину. Речовина є інгібітором зворотного захоплення серотоніну і норадреналіну. Регулюючи кількість серотоніну в крові, дулоксетин затримує наступ природної сексуальної розрядки (еякуляції), продовжуючи статевий акт. Затримка сім'явиверження відбувається не механічно, а на хімічному рівні, тому чоловікові ніяким чином не приходиться стримувати себе, щоб не допустити еякуляції. Поєднання силденафіл + дулоксетин дає стійку ерекцію і можливість здійснювати повноцінний статевий акт протягом тривалого часу.

Склад

Активні речовини: силденафіл цитрат і дулоксетин.

Допоміжні речовини: безводний кальцій гідрофосфат, лактоза, харчовий барвник - діоксид титану, магнію стеарат.

Показання до застосування

Malegra DXT plus - препарат для лікування і усунення еректильної дисфункції, різних порушень ерекції, в тому числі органічних, психогенних або змішаних (F52.2). Malegra DXT показана до застосування в наступних випадках:

 • відсутність ерекції при наявності сексуального збудження;
 • нестійка, нестабільна ерекція;
 • знижений лібідо внаслідок психофізіологічних причин;
 • передчасне сім'явиверження;
 • якщо ерекція пропадає в процесі статевого акту;
 • якщо є проблеми з потенцією через тривале утримання.

Дозування і спосіб застосування

Малегру приймають орально, запиваючи достатньою кількістю води (приблизно 200 мл). Рекомендована доза, в превалюючий більшості становить 50 мг силденафілу і 30 мг дулоксетину (половина таблетки). Якщо ефект в цьому випадку недостатній - добову дозу можна збільшити до 100 мг силденафілу і, відповідно, 60 мг дулоксетину або, навпаки, якщо ефект надто виражений і є побічні ефекти - дозу можна зменшити до 25 мг + 15 мг (чверть таблетки). Пацієнтам старшим за 60 років варто зменшити дозу до ¼ таблетки.

Дозування при порушенні функції нирок і печінки

При порушенні функцій нирок і печінки, слід дотримуватися наступного способу дозування:

  1. При коефіцієнті фільтрації згідно проби Реберга від 30 до 80, дозування прийому препарату коригування не потребує;
  2. Якщо ж клубочкова фільтрація згідно проби Реберга менше 30 мл/хв, то, в такому випадку, добове дозування препарату повинно становити 25 мг силденафілу і 15 мг дулоксетину.

  Передозування

  Досліди показують, що зі збільшенням дозування, що перевищує максимальну терапевтичну дозу, зростає ризик виникнення побічних ефектів. Особливо, це стосується нудоти або розладу травлення - побічні ефекти, що зустрічаються найчастіше. Максимальна добова доза становить 160 мг (1 таблетка). Наступну таблетку Malegra DXT можна приймати не раніше, ніж через 24 години після прийому попередньої. У разі передозування потрібно використовувати в якості лікування симптоматичну терапію. В даному випадку гемодіаліз не впливає. Антидоту не існує.

  Поєднання Малегри з алкоголем

  Спільне вживання силденафілу і дулоксетину з алкоголем не бажано. Пацієнти, які прийняли алкоголь спільно з Малегрою DXT Plus, значно підвищують ймовірність виникнення побічних ефектів у вигляді головного болю та ін. Алкоголь також впливає на швидкість і силу дії Малегри, значно відтягуючи час настання ефекту. Також слід врахувати, що ефективність від препарату знижується на 30%.

  Побічні дії Малегри DXT

  Враховуючи, що даний препарат є двокомпонентним, необхідно з великою обережністю та підготовкою підходити до його використання. Силденафіл, що міститься в Малегрі, зазвичай добре переноситься. У деяких випадках були зафіксовані стандартні побічні дії, які мають незначний характер і досить низьку частоту виявлення:

     • з боку ЦНС: спазм скелетних м’язів і підвищення тонусу, безсоння, запаморочення;
     • з боку серцево-судинної системи: головний біль, жар в області обличчя;
     • з боку опорно-рухової системи (болі в м'язах і суглобах);
     • з боку шлунково-кишкового тракту (диспепсія, діарея, нудота);
     • з боку шкірних покривів (висип, свербіж);
     • з боку органів сприйняття навколишнього світу (порушення чіткості зору, зміна сприйняття кольору, закладеність носа).
     • з боку репродуктивної функції: пріапізм.

  Дулоксетин, в свою чергу, протипоказаний при індивідуальній непереносимості та глаукомі. Заборонено приймати з інгібіторами МАО. Потрібно бути дуже обережним при застосуванні ліків, що мають однаковий з дулоксетином механізм дії, а також при наявності у пацієнта судомних нападів в минулому, при порушенні функцій нирок, печінки, артеріальної гіпертензії та серцевої недостатності. Вживання дулоксетину може спровокувати суїцидальну поведінку або перевести депресію в маніакальний стан. До побічних дій також можна віднести такі стандартні побічні явища: загальну слабкість, запаморочення, головний біль, диспепсичні явища, сонливість, безсоння, порушення акомодації зору.

  Побічні ефекти Малегри

  З інших побічних ефектів в пост дослідних доповідях були зафіксовані поодинокі випадки втрати слуху в одному вусі або втрати зору - близько 500 осіб з 23 млн, що приймають. Але так і не вдалося довести, що дійсно викликало таку вкрай нетипову реакцію на діючі речовини, спільний прийом з іншими ліками або що-небудь інше.

  Протипоказання до застосування Malegra DXT PluS

  Протипоказаннями для прийому Malegra DXT PluS служать: індивідуальна непереносимість силденафілу і дулоксетину, а також гіперчутливість до будь-яких інших компонентів препарату.

  Також прийом даного препарату потрібно уникати при таких індивідуальних особливостях організму:

     • глаукома;
     • внутрішньоочна гіпертензія;
     • судоми, в тому числі в анамнезі;
     • захворювання печінки, що супроводжуються нирковою недостатністю;
     • порушення згортання крові;
     • загострення виразки дванадцятипалої кишки та виразка шлунку;
     • манія і біполярні розлади, в тому числі в анамнезі;
     • схильність до думок про суїцид;
     • гіпонатріємія;
     • захворювання кровотворних функцій (мієломна хвороба, серповидно-клітинна анемія, лейкемія);
     • особливо тяжкі форми гіпертензії або гіпотензії, нестабільна стенокардія, особливо небезпечні форми аритмії і серцевої безпеки;
     • схильність до пріапізму і наявність вродженого викривлення статевого члену та фібрози.
     • порівняно недавно перенесений (до 6 місяців) інсульт або інфаркт міокарда.
     • жінки і діти віком до 18 років, через відсутність інформації з клінічних випробувань.
     • категорично заборонений спільний одночасний прийом нітратів, інгібіторів МАО і донаторів азоту через ризик миттєвого зниження тиску.

  Взаємодія з іншими ліками

  З обережністю слід використовувати Малегру 2-х компонентну чоловікам, які регулярно приймають ліки від гіпертонії, стенокардії, гіпертензії, простатиту, імпотенції. У цих випадках дозування повинно бути скориговане лікарем. Не можна приймати Malegra DXT разом з фармацевтичними препаратами групи СІЗЗС, ІМАО, препаратами, що містять нітрати, антидепресантами та наркотичними речовинами за типом поперсів. При одночасному вживанні циметидину, еритроміцину та кетоконазолу можливе зниження кліренсу, а також збільшення площі під кривою концентрації. Одночасний спільний прийом гіпоглікемічних ліків, бета-блокаторів та БПКК (блокаторів повільних кальцієвих каналів) також вважається небезпечним. Ще одним дуже небезпечним поєднанням є спільне вживання силденафілу і дулоксетину з донаторами азоту і іншими нітратами, через можливе різке зниження артеріального тиску.

  Вид і форма випуску

  Малегра DXT PLUS продається у вигляді жовтих таблеток в конвалюті з фольги. Malegra-160 містить 100 мг цитрат силденафілу і 60 мг дулоксетину в кожній таблетці (активні речовини Малегри). Крім активних інгредієнтів, міститься ряд нейтральних допоміжних речовин: магнію стеарат, титану діоксид, МКЦ, безводний кальцію фосфат, лактоза.

  Умови зберігання

  Малегру DXT PLUS необхідно зберігати в прохолодному сухому місці, далеко від прямого попадання сонячних променів і подалі від дітей та тварин. Температура зберігання повинна бути не більше 25°C. Кінцевий термін придатності вказаний на упаковці і не повинен перевищувати 2-х років.

  Аналоги Malegra DXT PLUS

  При непереносимості двокомпонентного препарату рекомендується використовувати однокомпонентні аналоги: Malegra-100, Візарсин, Камагра, Ерексезіл, Еректил, Пенігра, Вектра, Силденафіл (Sildenafil), Новігра, Дженагра, Супервіга, Kanegra, Віагра, Cenforce, Suhagra (Сухагра), Потенціале, Екстра, Камафіл, НОВАГРО, Пенімекс, Сілдігра, Віпрогра, Ергос, Еректра та інші.

  Відмова від відповідальності

  Дана інструкція є всього лише коротким доповненням до офіційної інструкції. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за можливі ризики пов'язані з самолікуванням. Даний препарат, як і будь-який інший, що містить в своєму складі силденафіл і дулоксетин, є рецептурним. Обов'язково прочитайте офіційні інструкції, що містять повну інформацію до обох зазначених речовин. Перш ніж купувати Malegra DXT Plus пройдіть консультацію у вашого лікуючого фахівця.

  Відгуки