Cenforce-D купити пролонгатор Ценфорс-Д Відгуки Інструкція

Cenforce-D Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 50 грн за одиницю

Cenforce-D - пролонгатор + стимулятор ерекції, з вмістом 60 мг дапоксетину та 100 мг силденафілу. Виробник Centurion Labs (Індія). Exp. Date 11.2025

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
5 000,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
1 100,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 620,00 грн
5 таблеток
320,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн

Cenforce-D: інструкція, опис, склад.

Cenforce-D
Cenforce-D фото препарату

Що таке Cenforce-D?

Cenforce D - двокомпонентний препарат, основними компонентами якого є силденафіл і дапоксетин. Кожна з активних речовин має свої завдання і функції. Силденафіл відповідає за ерекцію і твердість статевого члену протягом 5-6 годин, дапоксетин, в свою чергу, в 4-5 разів збільшує час до настання еякуляції, роблячи секс більш тривалим.

Характеристики дженерику
НазваВластивості
Торговельна маркаCenforce-D
ВиробникCenturion Labs
ПризначенняЛіки, що стимулюють ерекцію і продовжують статевий акт
СкладСилденафіл 100 мг + дапоксетин 60 мг
Рекомендовані дозиОдна таблетка або півтаблетки, в залежності від чутливості до препарату. При розподілі таблетки у деяких людей може проявлятися нудота
Спосіб прийомуЗа годину до сексу на порожній шлунок, запиваючи водою. Якщо прийом супроводжується прийомом їжі - препарат необхідно приймати за 1,5-2 години
ВидТаблетки зеленого кольору
УпаковкаВ блістері 10 таблеток
Exp. Date3 роки від дати виробництва (вказана на упаковці)

Інформація щодо дозування

Рекомендована початкова доза для людини, яка вперше приймає Cenforce D: 50 мг силденафілу і 30 мг дапоксетину (півтаблетки Cenforce-D) перорально раз на день, по мірі необхідності, за 1 годину до статевого зв'язку. Можливе вживання гнучких дозувань лікарського засобу - від 1/4 до 1 цілої таблетки. Оптимальне рішення - підібрати найменшу ефективну дозу Cenforce D, при якій відсутні небажані ефекти.

Дозування для пацієнтів старше 70 років:
оскільки швидкість метаболізму силденафілу і дапоксетину у літніх пацієнтів дещо відрізняється, ніж у більш молодих людей - перша доза Cenforce-D може бути знижена до 25 мг силденафілу і 15 мг дапоксетину (чверть таблетки). Якщо ефект незначний, або взагалі не проявляється - дозу можна поступово збільшити до половини таблетки (50 мг і 30 мг), а потім і цілої таблетки (100 мг і 60 мг відповідно).

Примітка: Cenforce-D може прийматися в будь-який час - від 60 хв до 4-х годин до інтимної близькості.

Як вживати Cenforce-D?

Не приймайте довше або у більших дозах, ніж рекомендовано в інструкції.

Активні компоненти Cenforce-D мають схожий фармакологічний профіль і починають діяти - мінімум через півгодини, максимум через 1-1,5 години. Для швидшої дії бажано приймати Cenforce-D на порожній шлунок. Не рекомендується вживати з алкоголем через можливе зниження артеріального тиску, із-за зростання ймовірності стандартних побічних ефектів. Cenforce-D в основному вживають при необхідності, за 0,5-1 годину до статевого акту. Не приймайте Cenforce-D частіше ніж один раз на 24 години.

Деякі пацієнти після поділу таблетки можуть відчути нудоту. Трапляється це через дапоксетин, який може подразнювати слизові стінки шлунку. По-можливості, не розділяйте таблетку, якщо це вам доставляє дискомфорт, а приймати цілою. З іншого боку, така доза (100 силденафілу і 60 мг Дапоксетін) для багатьох може бути занадто великою. В цьому випадку підберіть препарати з меншим вмістом активних речовин.

Препарат може допомогти досягти ерекції, тільки при сексуальному збудженні. Ценфорс-Д не викликає спонтанної ерекції.

При прийомі лікарського засобу Cenforce-D строго дотримуйтесь вказівок лікаря, повідомте йому, якщо після вживання дженерику ви відчуваєте оніміння, поколювання в грудях, шиї, руках або щелепі, ейфорію, галюцинації, тремор, нудоту, головний біль або запаморочення.

Препарат не викликає толерантності при постійному прийомі.

Перевищення рекомендованої дози Cenforce-D

Перевищення доз силденафілу і дапоксетину (в 4-5 разів вище стандартних) значно підвищувало ймовірність стандартних побічних ефектів. Гемодіаліз в даному випадку не ефективний через високий зв'язок дапоксетину і силденафілу з білками крові. Антидоту при передозуванні не знайдено. Терапія проводиться виключно симптоматична. Щоб мінімізувати побічні ефекти від прийому Cenforce-D, дотримуйтесь рекомендацій інструкції і вашого лікаря.

Небажані явища, які зустрічаються після прийому Cenforce-D

Основні побічні ефекти Cenforce-D:

 • порушення сприйняття кольору (ціанопсія, хроматопсія);
 • астенія;
 • передгриповий стан і закладеність носа;
 • нудота;
 • головний біль, запаморочення;
 • порушення травлення;
 • почервоніння грудей та обличчя, жар або відчуття поколювання;
 • діарея.

Інші небажані побічні ефекти проявляються вкрай рідко і спостерігаються переважно у осіб, які мають супутні захворювання або приймають інші ліки, що не поєднуються з Cenforce-D.

Зверніться негайно за медичною допомогою, якщо виявляються такі симптоми:

 • ненормальна скорочувальна активність серця;
 • анафілактичні реакції на Cenforce-D або на додаткові інгредієнти ліків;
 • прояви серотонінового синдрому: тремор, прискорене серцеве скорочення, галюцинації, сплутаність свідомості;
 • хвороблива ерекція, що триває більше 4-х годин;
 • набряки рук, ніг або щиколоток;
 • втрата слуху або шум у вухах;
 • неритмічне дихання;
 • втрата свідомості;
 • часткова або повна втрата зору;
 • епілептичний напад.
 • підвищена пітливість, нудота, тиск або біль в грудях.

У цьому керівництві до ЛЗ міститься не повний перелік побічних ефектів. Запитайте у свого лікаря та ознайомтесь із ратифікованою виробником інструкцією до препарату. Дивіться також: Побічні ефекти дапоксетину и силденафілу (більш детально).

протипоказання Cenforce-D

Ви не повинні приймати Cenforce-D, якщо:

 • приймаєте лікарські засоби на основі нітратів для лікування серцевого грудного болю і проблем із серцем. Ці засоби бувають на основі нітрогліцерину, ізосорбіду мононітрату та ізосорбіду динітрату. Нітрати також є і в певних інгаляційних наркотиках, таких як "попперс" (бутилнітрит, амілнітрит і інші). Сукупний прийом Cenforce-D з нітратами може стати причиною раптового і значного зниження кров'яного тиску.
 • приймаєте ліки від депресії, під загальною збірною назвою ІМАО (інгібітори моноаміноксидази). Таке поєднання надзвичайно небезпечне через ризик серотонінового синдрому. Повідомте лікаря про всі ліки, що вам призначено, особливо, якщо в них міститися інгібітори МАО;
 • вживаєте препарати на основі ріоцигуата для лікування легеневої артеріальної гіпертензії
 • приймаєте ліки, БАДи та навіть деякі настоянки, призначені для лікування депресії (L-триптофан, літій, настоянка звіробою, тіоридазин та інші).
 • присутні алергічні реакції на дапоксетин, силденафіл або на допоміжні інгредієнти ліків.

Розкажіть своєму лікареві про інші супутні захворюваннях, зокрема, якщо є:

 • виразка шлунку або 12-ти палої кишки;
 • ураження коронарних судин серця, захворювання міокарда або порушення серцевого ритму;
 • гіпертензія або гіпотензія (систолічно вище 170 або нижче 90 мм рт. ст.);
 • нав'язливі думки про суїцид;
 • гострі форми захворювання нирок і печінки;
 • мозковий крововилив, недавно перенесений (протягом останніх півроку) інфаркт міокарда або хронічна форма серцевої недостатності (II - IV клас за класифікацією NYHA);
 • схильність до епілептичних припадків;
 • якщо сексуальна активність вам заборонена за станом здоров'я і з медичних міркувань;
 • значне викривлення статевого члену (наприклад, хвороба Пейроні);
 • порушення кровотворної системи (серповидно-клітинна анемія, мієломна хвороба чи лейкемія);
 • пігментний ретиніт;
 • порушення коагуляційних властивостей крові.

Немає достатніх клінічних даних, які підтверджують або спростовують можливість нанесення шкоди препаратом Cenforce-D ненародженій дитині, впливати на здатність її зачаття, проникати в молоко або можливість завдати шкоди дитині під час грудного вигодовування.

Немає достатніх клінічних даних для використання дапоксетину і силденафілу пацієнтами молодше 18 років.

У дуже рідкісних випадках (близько 50 подій за весь час), силденафіл, можливо, став причиною втрати або часткової втрати зору. Це сталося з невеликою кількістю хворих, які отримували силденафіл. Більшість з них мали інші захворювання і входили до групи ризику: цукровий діабет, вік старше 50 років, високий рівень холестерину, високий кров'яний тиск, серцево-судинні проблеми, куріння або існуючі в анамнезі хвороби зору. Причинно-наслідковий зв'язок не встановлений, чи міг насправді силденафіл вплинути на втрату зору.

Особливі застереження

Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція після прийому Cenforce D є болючою або триває більше 4-х годин. Тривала ерекція (пріапізм) може викликати незворотні зміни в кавернозному тілі пенісу.

Не вживайте Cenforce-D, в разі, якщо ви також використовуєте препарати на базі нітратів для лікування стенокардії або проблем із серцем, особливо деякі рекреаційні наркотичні речовини - "попперс". Одночасне вживання Cenforce-D з синтетичними нітратами в змозі призвести до серйозного і раптового зниження кров'яного тиску.

Деякі ліки, при використанні спільно з Cenforce-D, можуть викликати небезпечні або небажані реакції (серотоніновий синдром, значне зниження артеріального тиску і ін.). Повідомте свого лікаря про всі вами прийняті лікарські препарати, які ви вживали останні два тижні особливо ріоцигуат (Adempas) та інгібітори МАО.

Взаємодія з іншими препаратами

Не приймайте Cenforce-D разом з такими ліками як тадалафіл (Сіаліс), варденафіл (Левітра), силденафіл (Віагра) або аванафіл (Стендра). Повідомте свого лікаря про інші препарати, які ви приймаєте або приймали за останні 2 тижні, зокрема:

 • протигрибкові препарати ітраконазол або кетоконазол;
 • лікарські засоби для лікування ВІЛ/СНІДу (атазанавір, саквінавір, ритонавір, індинавір та ін.);
 • деякі антибіотики (кларитроміцин, телітроміцин, еритроміцин та інші);
 • альфа-адреноблокатори (доксазозин, теразозин, празозин, йохімбіну гідрохлорид та ін.);

Цей список не є вичерпним. Інші речовини, включаючи безрецептурні і рецептурні препарати, вітаміни і продукти рослинного походження, також здатні взаємодіяти з Cenforce-D.

Взаємодія з продуктами харчування та алкоголем

Грейпфрутовий сік і продукти з грейпфруту здатні взаємодіяти з силденафілом і дапоксетином, а також потенціювати дію цих речовин або їх побічні ефекти. Уникайте вживання грейпфрутових продуктів при прийомі силденафілу або дапоксетину.

Утримайтеся від прийому інших ЛЗ, призначених для терапії чоловічого безсилля, таких як йохімбін або алпростаділ, без попереднього спілкування з лікарем.

Вживання алкоголю спільно з Cenforce-D у деяких осіб може призвести до зниження артеріального тиску і пов'язаних з цим явищем, небажаних ефектів.

Умови зберігання Cenforce-D

Зберігати при температурі від 0 до 30 С, подалі від дітей, вологи, тепла і світла. Використати до закінчення терміну придатності що вказаний на упаковці.

Відмова від відповідальності

Інструкція до препарату Cenforce-D, що опублікована на сайті cndm.com.ua, призначена лише для загального ознайомлення, та не може використовуватися в якості керівництва до дії. Всі рекомендації до прийому препарата, його дозувань і способів застосування повинен приймати рішення тільки лікар. Адміністрація сайту не несе відповідальності за безрецептурний прийом дженериків та заподіяну шкоду здоров'ю в результаті такого застосування.

Відгуки