Віагра Софт Київ купити Таблетки №10 Ціна Інструкція

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
25,00 грн
10 таблеток
250,00 грн
200,00 грн
100 таблеток
2 500,00 грн
1 200,00 грн
20 таблеток
500,00 грн
360,00 грн
30 таблеток
750,00 грн
480,00 грн
5 таблеток
125,00 грн
112,50 грн
50 таблеток
1 250,00 грн
700,00 грн

Віагра Софт — сублінгвальний швидкодіючий дженерик Віагри. Віагра Софт призначена для розсмоктування під язиком і діє швидше ніж звичайна Віагра.

Детальніше

Ціна від 12 грн за одиницю

Centurion Laboratories

Новий товар

Залишити відгук

Оцінки і відгуки клієнтів

Жодного відгуку не написано

Віагра Софт Київ

Віагра Софт — засіб, призначений для стимуляції потенції у представників чоловічої статі, активним компонентом якого є Силденафіл у дозі 100 мг. Силденафіл позиціонується як найкращий засіб від еректильної дисфункції і є основним компонентом лікарського препарату Віагра Софт.

Спосіб застосування

Головна особливість Віагри Софт у методі прийому - засіб необхідно розсмоктувати під язиком як цукерку. Препарат слід приймати щонайменше за 30 хвилин до інтимної близькості. Це випливає з часу, який необхідний для початку активності препарату. Дія препарату обмежена 6-8 годинами. Віагра Софт не бажано приймати зі спиртним. Оскільки препарат всмоктується в ротовій порожнині, а не в шлунку, прийом препарату може поєднуватися з прийомом їжі без втрати ефективності. За наявності хронічних серцево-судинних захворювань перед використанням слід отримати консультацію лікаря. Засіб не впливає на функцію печінки та нирок. Медикаменти можуть вживати чоловіки будь-якого віку від 18 до 80 років. Не використовуйте Віагра Софт більше однієї таблетки за один раз, передозування Силденафілом може погано впливати на здоров'я.

Додаткова інформація

Віагра Софт не впливає на якість сперматогенезу. Віагра Софт не виявляє седативних процесів і не уповільнює швидкість реакції. Засіб може використовуватися людьми, чия професія пов'язана зі складними механізмами і потребує особливої ​​концентрації уваги. У дуже поодиноких випадках можуть виявлятися тимчасові симтоми ціанопсії - спотворення колірного сприйняття, внаслідок якого навколишні предмети забарвлюються в синюшні відтінки. Ця дія проходить сама собою після припинення дії препарату, отже, на період дії препарату бажано обмежити керування автомобілем. Певні ліки при спільному прийомі з Віагра Софт можуть бути причиною небажаних ефектів. Повідомте лікаря про всі лікарські препарати, які ви приймаєте або плануєте приймати з Силденафілом, особливо деякі антибіотики, медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), ріоцигуат та інші. Утримуйтесь від грейпфрута або його продуктів при одночасному вживанні Віагра Софт. Грейпфрут або його сік можуть спричинити небажані дії.

Звичайна температура зберігання – близько 20-25 градусів за Цельсієм. Використовуйте для зберігання спеціальний контейнер для пігулок. Терміни зберігання препарату становлять щонайменше рік. Препарат, термін придатності якого закінчився, категорично не рекомендується до вживання. Ліки слід зберігати у сухому та темному місці. Не тримайте лікарський засіб у місцях доступу дітей.

Небажані ефекти

Небажані реакції від застосування Віагра Софт виявляються рідко та незначною мірою, а також відступають самі собою після закінчення дії Віагра Софт:

  • Кон'юнктивіт, світлобоязнь, підвищена сльозотеча.
  • Головний біль.
  • Закладеність носа і нежить.
  • Спонтанні ерекції.
  • Алергічний висип.
  • Зміна артеріального тиску.

Доставка до Києва

Ви можете оформити замовлення як безпосередньо через сайт, так і за телефонами: +380668603048, +380935085604. Ми можемо продати Віагра Софт оптом та поштучно. Оплата відбувається післяплатою або на карту. Тільки у нас найкращі ціни на Віагра Софт та величезний товарний асортимент. Доставка у Київ відбувається службами поштового зв'язку на найближче відділення. Вміст посилки в супровідній транспортній накладній ніде не вказується і на 100% анонімний.

Відгуки