Cenforce Soft 100 купити Ценфорс Софт 100 мг Відгуки Інструкція

Cenforce Soft 100 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 26 грн за одиницю

Cenforce Soft-100 - сублінгвальний дженерик Віагра. Ценфорс Софт приймається шляхом розсмоктування під язиком. Дженерік швидко всмоктується і починає діяти за півгодини.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Опис до препарату Cenforce Soft 100

Ценфорс Софт
Cenforce Soft фото

Що таке Cenforce Soft 100?

Cenforce Soft 100 є продуктом фармакологічної компанії Centurion Laboratories. Виробництво фармацевтичної компанії розташоване в Індії і виготовляє якісні дженерики проти еректильної дисфункції. Це підприємство також відоме своєю товарною лінійкою дженериків силденафілу під назвою Cenforce. Cenforce Soft - одна з форм різновидів софт Віагри. Приставка "Софт" означає, що дженерик повинен прийматися не як звичайна Віагра, а розсмоктуватися під язиком. Cenforce Soft - жувальні таблетки з силденафілом у складі, являють собою нетрадиційний препарат генеричного бренду проти імпотенції. Таблетки Ценфорс Софт легко розпадаються в ротовій порожнині і можуть проникати в кров крізь слизову оболонку рота, що не можуть зробити звичайні ліки, покриті захисною плівкою, для фармакологічної активності яких потрібне розчинення в соляній кислоті шлунку і наявність травних ферментів для їх дезінтеграції. У дженерику Ценфорс Софт 100 міститься 100 мг силденафіл цитрату.

Основна інформація
ВиробникCenturion
Торговельне найменуванняCenforce Soft 100
СкладСилденафіл цитрат 100 мг
Рекомендоване дозуванняТерапевтичні дозування препарату від 50 до 100 мг
Фармакологічна приналежністьПрепарати для ерекції
Забарвлення таблетокБілий
Рекомендований час застосуванняВід півгодини до 4-х годин до сексуальної активності
УпаковкаТаблетки 10 шт в конвалюті з алюмінієвої фольги
Тривалість зберіганняТермін придатності вказаний на упаковці

Показання для застосування

Дані таблетки Віагри Софт використовуються для тимчасового усунення імпотенції у пацієнтів з тяжкою та середньою стадіями еректильної дисфункції (ЕД), які не в змозі отримати якісну ерекцію у відповідь на сексуальну стимуляцію. Ерекція може бути твердою, м'якою, частковою, але скороминущою і недостатньою для інтравагінального проникнення і тим більше сексу. Зазвичай в таких випадках пацієнтам призначають ліки на основі силденафілу, які належать до класу препаратів "інгібітори фосфодіестерази-5".

Відмінність і перевага перед іншими дженериками Віагра

Вид жувального силденафілу Ценфорс Софт має ряд переваг перед традиційними видами дженериків Віагри:

 • Cenforce Soft має приємний смак, який маскує лікарський смак силденафілу;
 • Жирна їжа не чинить негативного впливу на всмоктуваність препарату і не сповільнює його часу ефективності;
 • Ліки значно швидше розчиняються в порожнині рота;
 • Лікарська форма "Софт" значно перевершує звичайні дженерики по швидкості дії;
 • Застосуванню Ценфорс Софт переважно віддають перевагу люди, які відчувають дискомфорт і труднощі з ковтанням ліків або страждають від дисфагії.

Cenforce Soft 100 останнім часом все частіше стає більш привабливим вибором у кінцевих споживачів Віагри через свої більш вигідні властивості, особливо, якщо врахувати, що зміст активної речовини в них абсолютно однаковий - 100 мг силденафіл цитрату.

Як приймати?

Традиційне використання препаратів з силденафілом зводиться до прийому таблетки всередину, запиваючи її великою кількістю води. Але у випадку з Ценфорс Софт 100 прийом ліків трохи відрізняється. Силденафіл софт кладуть під язик і надають деякий час для самостійного розчинення ліків. Для більш швидкого розчинення таблетку можна прожувати і також надати час для розчинення під язиком. Але, у будь-якому випадку, правила прийому залишаються такими ж - силденафіл софт не слід вживати одночасно з грейпфрутовим соком або алкоголем.

Жувальна форма силденафілу софт, включається в роботу набагато швидше, ніж звичайні таблетки Віагри з оболонкою. Ефективність Cenforce Soft можна спостерігати вже через 30 хвилин після прийому дженерику. Препарат можна приймати від 30 хвилин і до 4-х годин до сексу, так як силденафіл може проявляти свою активність впродовж 5 годин після вживання.

Літні пацієнти

Клінічні дослідження не знайшли істотних відмінностей у фармакокінетиці силденафілу між літніми пацієнтами, віком старше 65 років, і більш молодими пацієнтами. Літні чоловіки однаково добре переносять силденафіл і можуть його використовувати в дозуваннях від 50 до 100 мг на добу.

Попередження та протипоказання

Протипоказання, при яких прийом силденафілу не допускається:

 • гостра ниркова хвороба або ниркова дисфункція в термінальній стадії;
 • чоловіки, у яких є переродження тканин статевого члену, фіброз або значна деформація члену;
 • є спадкові та інші захворювання зору (пігментний ретиніт, ішемія зорового нерву);
 • цироз печінки або значне порушення функції печінки;
 • раніше траплялися випадки пріапізму або є схильність до нього (серповидно-клітинна анемія, множинна мієлома);
 • інфаркт міокарда, ішемія, значна тахікардія або серйозні пошкодження кровеносно-судинної системи (наприклад, інсульт, надмірні відхилення АТ від нормального);
 • є протипоказання для проведення статевого акту з медичних міркувань.

Пацієнтам, які мають супутні захворювання, що описані вище, категорично заборонено вживати препарати на основі силденафілу.

Механізм дії

Силденафіл цитрат чинить таку ж фізіологічну дію, як і інші інгібітори фосфодіестерази-5 - тадалафіл або варденафіл. Дія Cenforce Soft 100 направлена на пригнічення активності ферменту - фосфодіестерази-5, що виробляється тканинами статевого члену чоловіка. Фосфодіестераза-5 у здорових людей синтезується після завершення статевого акту, і в основному призначена для приведення члену до нормального не ерегованого стану. Однак, з віком, стресом і іншими порушеннями здоров'я, фосфодіестераза починає передчасно синтезуватися організмом, тим самим блокуючи настання ерекції. Силденафіл, що міститься в дженерику Cenforce Soft, пригнічує дію ФДЕ5, тим самим стимулюючи вироблення циклічного гуанозінмонофосфату, що бере участь в процесі ерекції. Підвищення відтворення циклічного гуанозінмонофосфату призводить до збільшеного кровообігу в статевому члені, вазодилатації тканин, їх наповненню кров'ю і безпосередньо ерекції. Дія Ценфорс Софт зберігається протягом 5 годин, потім ефект від препарату поступово згасає. Періодичне застосування силденафілу не призводить до толерантності та звикання.

Лікарська взаємодія

Крім медичних факторів, використання Cenforce Soft заборонено до вживання з наступними препаратами і речовинами:

 • стимулятори гуанілатциклази (ріоцигуат);
 • медичні препарати на основі нітратів (нітрогліцерин і його похідні);
 • алкілнітрити (бутилнітрит, амілнітрит і інші похідні);
 • альфа-блокатори адренорецепторів для лікування АТ (амлодипін, доксазозин і інші);
 • інгібітори CYP3A4 (еритроміцин, кетоконазол, боцепревір і інші);
 • інгібітори ВІЛ-протеази (ритонавір, саквінавір та інші);
 • інгібітори фосфодіестерази-5 (тадалафіл, варденафіл та інші));
 • грейпфрутовий сік;
 • етиловий спирт і продукти, що його містять;
 • ліки, БАДи та інші трав'яні настойки для лікування імпотенції.

Подібні ліки і речовини заборонені для одночасного прийому разом з Ценфорс Софт 100 через можливі ризики пов'язані з різким зниженням артеріального тиску, збільшенням тривалості часу системної дії і загострення небажаних ефектів. Деякі речовини або ліки (наприклад, інгібітори CYP3A4), при крайніх обставинах, можуть застосовуватися з силденафілом, проте це повинно відбуватися під наглядом лікаря, звітності і в оптимально безпечних дозах, які, як правило, не повинні перевищувати 25 мг силденафілу на добу.

Побічні ефекти

Побічні ефекти від застосування Cenforce Soft подібні до тих, що зустрічаються при застосуванні препарату Віагра або будь-якого дженерику, що містить силденафіл. Найчастіші небажані прояви, які спостерігалися при клінічному дослідженні силденафілу це головний біль, закладеність носа, приливи жару, диспепсія, печія, нечіткий зір, низький або високий артеріальний тиск, запаморочення, ціанопсія та інші. Більш докладно небажані ефекти в результаті прийому силденафілу описані тут. Ці побічні ефекти короткострокові і проходять самостійно, як тільки речовина метаболізується, проте, в деяких випадках може знадобитися спеціалізована медична допомога.

Висновок

Засіб від імпотенції Cenforce Soft 100, завдяки своїй формі засвоєння, відрізняється в кращу сторону від інших аналогів Віагри. Доступна ціна дженерику і репутація виробника значно виділяють його від своїх конкурентів, і роблять його бестселером серед усіх дженериків силденафілу. Застосування Cenforce Soft може бути навіть кращим вибором для пацієнта, у разі, якщо є проблеми з ковтанням таблеток або дисфагія.

Відмова від відповідальності

Препарат Cenforce Soft не повинен застосовуватися безконтрольно. Перед використанням препарату отримайте очну консультацію профільного спеціаліста-медика і здайте всі необхідні аналізи на відсутність протипоказань. При безконтрольному використанні препарату ви самостійно несете відповідальність за всі заподіяні ризики і шкоду здоров'ю.

Відгуки

По (Ровно, Украина) на 11 Feb 2020 (Cenforce Soft 100 / Ценфорс Софт 100) :
(5/5

Софт

Сделал заказ на несколько позиций. В частности, на Ценфорс Софт, то есть этот товар и Жевитра Софт.
Также положили бонусом желтые круглые таблетки, я так понимаю, Левитра. К сожалению, точное название и дозировку сказать не могу, так как блистер обрезан так, что совсем не видно название. Судя по обратной стороне блистера, и форме самой таблетки — это Vilitra 10. Относительно Ценфорс Софт, напишу отзыв здесь. По другим таблеткам напишу в отзывах к соответсвующим товарам.
Начну пожалуй с параметров своей тушки М 35 лет, вес 110 кг, рост 180. Есть небольшие проблемы с лишним весом и артериальным давлением.
Короче, есть у меня несколько Мась, которых периодически нужно наказывать. Но в последнее время начал замечать, что наказывать то и не получается так как хотелось бы мне. Стал периодически прибегать подобным стимуляторам.
К слову это не первая покупка и покупаю достаточно давно здесь. Так как продавец периодически кладет бонусы различные на пробу, то для себя решил в качестве благодарности написать отзыв.
В общем, эффект от таблетки хороший, но есть несколько "но". Для любителей побухать не годится совсем. После алко у меня жудко болит голова, хотя и пью совсем чуть-чуть.
Зделал замеры давления, оно было в норме, хотя в обычном состоянии у меня 150/90.
Побочек практически не было никаких, кроме головной боли, но опять же, это моя тупость, так как один раз выпил алкашку. В последующие разы без алкашки вообще не было никаких побочек. Маси довольны, я тоже!

 Повідомити про порушення