Купити Ярсагумба засіб для потенції | Афродизіак Yarsagumba ціна

Yarsagumba / Ярсагумба Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 640 грн за одиницю

Застосування Ярсагумби дозволяє відновити потенцію та усунути сексуальні розлади лише за 10 днів. Потужний засіб для міцного стояка. Основний компонент — кордицепс китайський. Упаковка: 10 капсул.

Детальніше

Новий товар

КоличествоЦінаКупити
1 упаковка
800,00 грн
2 упаковки
1 600,00 грн
1 520,00 грн
3 упаковки
2 400,00 грн
2 160,00 грн
5 упаковок
4 000,00 грн
3 200,00 грн

Yarsagumba інструкція

Що таке «Ярсагумба»?

Ярсагумба, яку часто називають «гімалайським золотом» або «гімалайською віагрою», є рідкісним і цінним натуральним інгредієнтом, відомим своїми потужними властивостями афродизіаку. Ярсагумба росте у високогірних районах Гімалаїв, є унікальним гусеничним грибом, який традиційно використовується у східній медицині для підвищення життєвої сили, витривалості та сексуального благополуччя.

Yarsagumba
Yarsagumba
Призначення“Yarsagumba” застосовують у лікуванні імпотенції, нестабільної ерекції, апатії та занепаді сил.
Складекстракт кордицепса китайського (ярсагумба). Допоміжні речовини: лактоза, мальтодекстрин, стеарат кальцію
Як приймати?Приймати під час їди по 1 капсулі 1 раз на добу.
Упаковка10 капсул

Переваги «Ярсагумба» перед засобами народної медицини та традиційними ліками

Капсули «Yarsagumba» мають низку переваг перед традиційними ліками за потенцією:

  • Основна перевага – натуральний склад. Чинним компонентом «гімалайської Віагри» є гусеничний гриб — китайський кордицепс. Таким чином, на відміну від багатьох багатокомпонентних БАДів, значно скорочується ризик індивідуальних несумісностей та алергічних реакцій
  • Поліпшення якості життя: при регулярному використанні «Yarsagumba» підвищується не тільки сексуальна активність і статевий потяг, але і в цілому якість життя. У складі китайського кордицепса міститься велика кількість природних імуномодуляторів, біологічно активних речовин, які також позитивно впливають і на загальне самопочуття. Ярсагумба відома своїми адаптогенними властивостями, які можуть допомагати організму справлятися зі стресом та покращувати загальну витривалість. Також їй приписують позитивну дію на імунну систему, енергетику. В силу своїх властивостей Ярсагумба часто застосовується як добавка до харчування або трав'яних препаратів.
  • Зручність у використанні: Капсули можна легко включити у свій порядок дня. Немає необхідності в обтяжливих візитах до поліклініки та виписування рецептів.

Склад капсул “Yarsagumba”

Кордицепс китайський
Кордицепс китайський
Цей гриб росте у високогірних регіонах Тибету та інших районах Китаю. Склад гриба ярсагумби включає різні біологічно активні речовини, такі як полісахариди, амінокислоти, вітаміни та мінерали. Він також містить специфічні сполуки, такі як кардіоліпін і галактосфінгозин, які надають йому цілющі властивості.

Дозування та спосіб застосування

Рекомендована добова доза становить 1 капсула, не рекомендується перевищувати рекомендовану дозу. Приймайте одну капсулу ярсагумби зі склянкою води, бажано перед їжею один раз на добу. Курс лікування – 10-15 днів. Для закріплення результатів можливо знадобиться проходження кількох курсів.

Можливі побічні ефекти

Хоча Ярсагумба зазвичай добре переноситься, важливо відзначити, що індивідуальні реакції можуть відрізнятися. Деякі користувачі можуть мати легкі побічні ефекти, такі як дискомфорт у травленні або алергічні реакції. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання та зверніться до лікаря. Перед початком прийому будь-яких нових добавок бажано проконсультуватися з лікарем, особливо людям із існуючими захворюваннями або тим, хто приймає інші ліки.

Зберігання

Зберігайте препарат «Yarsagumba» у сухому, прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів. Капсули повинні зберігатися в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці.

Відмова від відповідальності

Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яким захворюванням. Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, особливо якщо у вас є проблеми зі здоров'ям або ви приймаєте інші лікарські засоби.

Відгуки