Gold Ant купити таблетки Золотий Мураха для стояка Відгуки Інструкція

Gold Ant / Золотий Мураха Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 400 грн за одиницю

Збуджувальні таблетки Gold Ant — потужний засіб для потенції, виготовлений із ретельно підібраних компонентів.

Склад: витяжка чорної мурахи, екстракт кореня Maca, женьшень, аргінін, екстракт епімедіуму, Tribulus terrestris та ін. Упаковка – 10 таблеток.

Детальніше

Новий товар

КоличествоЦінаКупити
1 упаковка
800,00 грн
500,00 грн
2 упаковки
1 600,00 грн
900,00 грн
3 упаковки
2 400,00 грн
1 260,00 грн
5 упаковок
4 000,00 грн
2 000,00 грн

Gold Ant інструкція.

Що таке Gold Ant?

«Золотий Мураха» — революційне та натуральне рішення для підвищення чоловічої потенції та життєвих сил. Склад цих таблеток ретельно підібраний китайськими вченими виходячи з досвіду попередніх поколінь для того, щоб надати чоловікам надійний та ефективний спосіб підвищити їхню сексуальну активність та загальне самопочуття.

Gold Ant таблетки
Таблетки Gold Ant
Покази для використанняПрепарат призначений для лікування імпотенції, швидкого сім'явипорскування, усуває симптоми простатиту і в цілому покращує якість життя.
СкладВитяжка чорної мурахи, екстракт кореня Maca, женьшень, L-аргінін, екстракт епімедіуму, Tribulus terrestris
Як приймати?1 таблетку необхідно випити щонайменше за 40 хвилин до статевого акту. “Золоту мураху” приймають незалежно від їди.
УпаковкаУ колбі міститься 10 таблеток

Переваги таблеток «Золотий Мураха» перед традиційними ліками для потенції:

Таблетки «Золотий Мураха» мають низку ключових переваг перед традиційними лікарськими засобами для потенції:

  • Натуральний склад:на відміну від подібних синтетичних ліків, «Gold Ant» містить суміш натуральних інгредієнтів, що робить його безпечним і з меншою кількістю побічних ефектів.
  • Доведена ефективність:«Золотий Мураха» створений на інгредієнтах з багатовіковою історією застосування у традиційній медицині. Усі компоненти добре вивчені та повністю безпечні. А разом в одному препараті вони лише доповнюють та посилюють один одного.
  • Безрецептурне застосування:Не потрібно відвідувати лікаря для отримання рецепту.
  • Сумісність з алкоголем:

Склад “Gold Ant”

Екстракт африканської чорної мурахи
Екстракт африканської чорної мурахи
Екстракт африканської чорної мурахи використовується як афродизіак, що сприяє збільшенню сексуального потягу та покращенню сексуальної продуктивності.
Екстракт кореня маки
Екстракт кореня маки перуанської
Декілька досліджень показали, що мака перуанська має позитивний ефект на сексуальне здоров'я. Корінь маки перуанської часто приймають як натуральний засіб для збільшення лібідо та покращення сексуальної функції як у чоловіків, так і у жінок.
Женьшень
Женьшень
Женьшень - рослина з широким спектром застосування. Використовується в традиційній медицині для збільшення фізичної та розумової витривалості, покращення імунної системи, для підтримки серцево-судинної системи та покращення сексуальної функції.
L-Аргинин
L-Аргинин
L-аргінін - це амінокислота, що міститься в різних продуктах. L-аргінін використовується як додатковий засіб для збільшення синтезу оксиду азоту та поліпшення кровотоку до статевих органів, що корисно при лікуванні еректильної дисфункції.
Екстракт епімедіуму
Екстракт епімедіуму
Епімедіум набув популярності як природний засіб від еректильної дисфункції (ЕД) та низького лібідо. Вважається, що він діє за рахунок збільшення притоку крові до геніталій, аналогічно механізму дії деяких рецептурних ліків від ЕД.
Tribulus Terrestris
Tribulus Terrestris
Трибулус террестріс завоював популярність як природний засіб від сексуальної дисфункції та низького лібідо. Вважається, що він покращує сексуальну активність за рахунок підвищення рівня тестостерону.

Спосіб застосування та дозування

Щоб насолодитися всіма перевагами «Золотої мурахи», приймайте по одній таблетці на день зі склянкою води, бажано на порожній шлунок. Засіб зберігає свою ефективність протягом кількох днів, отже, немає сенсу приймати більше, ніж 1 таблетка на добу. Не комбінуйте "Золотий Мураха" з традиційними ліками для потенції.

Можливі побічні реакції

Хоча «Золота мурашка» зазвичай добре переноситься, у деяких людей можуть виникнути легкі побічні ефекти, такі як невеликий дискомфорт у травленні або головний біль. Якщо у вас виникли серйозні побічні реакції, припиніть використання та зверніться до лікаря.

Зберігання

Таблетки «Золотий Мураха» зберігайте у сухому, прохолодному, захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці. Зберігайте продукт в оригінальній упаковці, щоб зберегти його ефективність.

Відгуки