Silditop 100 купити Віагра 100 мг Сілдітоп Відгуки Інструкція

Silditop 100 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна: 400.00 грн

Silditop 100 - ефективний засіб для лікування еректильної дисфункції. Основний склад – силденафіл 100 мг. Вироблено: Healing Pharma, Індія

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн

Silditop 100 – опис

Сілдітоп 100
Silditop 100 mg

Що таке Silditop 100?

Silditop 100 являє собою лікарський засіб, який використовується при еректильних розладах. Препарат містить силденафіл 100 мг, який впливає на відновлення зниженої потенції у чоловіків шляхом посилення припливу крові до їх статевих органів. Механізм дії Силденафілу заснований на здатності підсилювати вивільнення оксиду азоту в кавернозних тілах під час сексуального збудження, тим самим запускаючи низку ферментативних реакцій, що позитивно впливають на наповнення печеристих тіл кров'ю.

Короткі характеристики
Торговельна назваSilditop 100
Форма виробництваТаблетки синього кольору в блістері, 10 шт
Діюча речовинаЦитрат силденафілу
Фармакологічна групаІнгібітори фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5)
Показання для лікуванняЕректильна дисфункція різної етіології
Як прийматиЗа годину до сексу, на порожній шлунок, запиваючи водою
Початок дії, тривалістьЧерез 45-50 хвилин, 5-6 годин
ВиробництвоHealing Pharma, Індія

Показання до застосування

Основним показанням до застосування Сілдітоп 100 є еректильна дисфункція у чоловіків різного ступеня тяжкості, яка пов'язана з нездатністю досягати чи утримувати на належному рівні ерекцію пенісу. Прийом таблетки Silditop 100 забезпечує відновлення порушеної функції і, відповідно, поліпшення статевого акту.

Спосіб застосування та дозування

Препарат призначений для перорального прийому. У дорослих рекомендована доза становить 50 мг, що рівнозначно половині таблетки Silditop 100, і приймається приблизно за 60 хвилин до передбачуваної сексуальної близькості. Вона може бути збільшена до 100 мг (однієї таблетки) або знижена до 25 мг (чверть таблетки), в залежності від ефективності засобу або його переносимості організмом людини. Максимальна рекомендована доза силденафілу - 100 мг, частота її застосування становить 1 раз на 24 години. Дія лікарського засобу настає трохи швидше при його прийомі натощак, ніж під час вживання їжі.

У пацієнтів похилого віку необхідність в корекції дози відсутня. Люди, з нирковою недостатністю, легкого та середнього ступеня можуть приймати рекомендоване всім іншим чоловікам дозування препарату. При нирковій недостатності важкої форми максимальне дозування лікарського засобу не варто підвищувати більше 25 мг, так як у таких пацієнтів кліренс силденафілу знаходиться на зниженому рівні. Те ж саме стосується пацієнтів, у яких діагностовано важку форму печінкової недостатності.

Особливості фармакодинаміки

Силденафіл, що входить до складу Silditop 100, є речовиною синтетичного походження, призначений для усунення еректильних розладів. Він підсилює приплив крові до кавернозних тіл пенісу, чим стимулює відновлення ерекції. Силденафіл застосовується перорально.

Як відомо, до ерекції призводить фізіологічний процес, заснований на вивільненні оксиду азоту в печеристих тілах при сексуальному збудженні. Після звільнення, оксид азоту стимулює фермент під назвою гуанілатциклаза. Ця речовина сприяє підвищенню кількості циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ). Саме він має властивість впливати на розслаблення гладкої мускулатури, що входить до складу кавернозних тіл. Результатом цього процесу є посилення припливу крові до печеристих синусів.

По механізму дії Силденафіл - селективний інгібітор цГМФ-специфічної фосфодіестерази. Його ефект на еректильну функцію носить виключно периферичний характер. Препарат не має безпосередньої розслабляючої дії на кавернозні тіла, але прекрасно стимулює релаксуючий ефект оксиду азоту, що сприяє їх наповненню кров'ю.

Фармакокінетика

Абсорбція

-препарат швидко абсорбується;

-максимальна концентрація в сироватці крові реєструється вже через 30-120 хвилин після прийому силденафілу;

-біодоступність діючої речовини становить 41%;

-ступінь абсорбції препарату при пероральному його застосуванні після вживання їжі знижується на 29%.

Метаболізм

-відбувається завдяки активності мікросомальних печінкових ізоферментів CYP3A4 (головний шлях) та CYP2C9 (додатковий варіант метаболізму);

-основний метаболіт синтезується шляхом N-деметилювання силденафілу;

-селективність основного метаболіту щодо ФДЕ5 порівнянна з аналогічною якістю Силденафілу;

-активність метаболіту становить приблизно 50% активності вихідної речовини;

-концентрації метаболіту в плазмі знаходяться на рівні 40% концентрації в сироватці крові Силденафілу;

-метаболіт піддається подальшому метаболізму;

-період напіввиведення метаболіту становить приблизно 4 години.

Виведення

-кліренс діючої речовини становить 41 л/год;

-період напіввиведення силденафілу - 180-300 хвилин;

-екскреція препарату і його метаболітів відбувається разом з калом, а також в меншій мірі з сечею (до 13% прийнятої дози лікарського засобу).

Розподіл

-препарат розподіляється в тканинах організму (середній розподільний рівноважний обсяг становить 105 л);

-після однократного перорального прийому препарату його максимальна концентрація в сироватці становить не більше 440 нг/мл;

-ступінь зв'язування з білками плазми не залежить від загальної концентрації силденафілу в крові;

-у чоловіків, що приймають Силденафіл одноразово, через 1,5 години в еякуляті визначається до 0,0002% від прийнятої дози препарату.

Протипоказання до застосування

Основними протипоказаннями до застосування силденафілу є:

 • підвищена чутливість до головного компоненту препарату або допоміжних речовин в його складі;
 • спільний прийом з медичними нітратами і донаторами оксиду азоту. Вкрай небезпечна комбінація, яка може призвести до важкої гіпотензії, непритомності, амнезії і навіть смерті;
 • заборонено застосовувати Силденафіл і інші інгібітори ФДЕ-5 разом зі стимуляторами гуанілатциклази, так як подібний прийом може стати причиною розвитку у людини симптоматичної гіпотензії;
 • важкі варіанти серцево-судинної патології, при яких будь-які види сексуальної активності можуть мати наслідки, небезпечні для нормальної життєдіяльності (кардіальна недостатність важкої форми, нестабільна стенокардія);
 • втрата функції зорового аналізатора (одностороння або двостороння), яка настала в результаті ішемії зорового нерву неартеріального генезу;
 • дисфункція печінки на стадії декомпенсації;
 • зниження артеріального тиску нижче 90/50 мм. рт. ст;
 • перенесений в недавньому часі інсульт або інфаркт міокарда;
 • дегенеративні зміни сітківки генетичного походження (пігментний ретиніт).

У будь-якому випадку, перед застосуванням препарату на основі Силденафілу необхідно проконсультуватися з фахівцем і виключити наявність протипоказань до застосування лікарського засобу.

Побічні ефекти

В результаті клінічних досліджень вдалося виділити ряд найбільш частих побічних ефектів, які в основному проходять після відміни препарату. Серед основних побічних ефектів наявні:

 • головні болі;
 • відчуття припливів крові і жар;
 • розлади травлення;
 • больові відчуття в м'язах області хребта;
 • запаморочення різної інтенсивності;
 • відчуття закладеності носа;
 • підвищена стомлюваність;
 • дуже тривала ерекція (пріапізм);
 • помутніння зору, зміна колірної сприйнятливості або інші розлади зорової функції.

При появі будь-яких серйозних небажаних реакцій або ефектів, що не входять в цей список, необхідно негайно відмінити прийом силденафілу і звернутися до лікаря. Відсутність реакції на проблему може стати причиною досить неприємних наслідків, які суттєво впливають на здоров'я і якість життя пацієнта.

Взаємодія з алкоголем і лікарськими засобами

В процесі метаболізму Силденафілу беруть участь дві ізоформи цитохрому - 3А4 і 2С9. Інгібітори цих ферментів можуть знижувати кліренс діючої речовини, а їх індуктори, відповідно, підвищувати. При одночасному застосуванні з інгібіторами CYP3A4 (кетоконазол, еритроміцин, циметидин) кліренс силденафілу знижується, тому доцільно починати його прийом з дози 25 мг (чверть таблетки). Імовірність збільшення частоти побічних реакцій в такому випадку не спостерігається.

Одномоментне використання інгібіторів протеаз ВІЛу та Силденафілу може стати причиною підвищення концентрації в крові останнього на 1000%. При цьому Силденафіл не впливає на фармакокінетику інгібітора ВІЛ протеаз. Спільне використання цих двох груп препаратів протипоказано.

До підвищення плазмової концентрації силденафілу призводить застосування антибіотиків ряду еритроміцину і циметидин. Не спостерігається вплив азитроміцину на циркуляцію і елімінацію речовини і його основних метаболітів. На біодоступність препарату не впливає одноразове застосування антацидів. Дані про взаємодію силденафілу і неспецифічних інгібіторів фосфодіестерази (теофілін) також відсутні.

Одночасне застосування і комбінація медичних нітратів, стимуляторів гуанілатциклази і силденафілу може мати тяжкі наслідки, небезпечні для життя.

Застосування з алкоголем небажано, оскільки може призвести до зниження артеріального тиску і пов'язаних з ним побічних реакцій (головний біль, почервоніння обличчя, запаморочення, непритомність).

Умови та термін зберігання препарату

Таблетки Silditop 100 мг рекомендується зберігати подалі від прямого джерела сонячного світла і при температурі не більше +250С терміном до трьох років з дня їх випуску. Заборонено застосовувати препарат після закінчення терміну його придатності, який зазначається на упаковці.

Ліки потрібно зберігати в сухому місці. Батьки повинні забезпечити повну безпеку своїх дітей і обмежити будь-яку можливість їх доступу або контакту з медикаментом.

Відмова від відповідальності

Препарат Сілдітоп 100 повинен призначатися виключно лікарем і прийматися з його дозволу тільки після повного обстеження пацієнта і виключення будь-яких протипоказань. Інформація на даній сторінці надана виключно в якості знайомства з препаратом, а також може бути неповною або застарілою. Сайт не бере на себе відповідальності за наслідки, пов'язані з безконтрольним лікуванням.

Відгуки