Cenforce 50 купити дженерик Ценфорс 50 мг Відгуки Інструкція

Cenforce 50 / Ценфорс 50 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна: 200.00 грн

Cenforce 50 - торгова марка дженерика Віагри в дозуванні 50 мг. Діюча речовина – силденафіл. Виробник - Centurion Laboratories (Індія). EXP. 11/2024

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
20,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
200,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 000,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
400,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
600,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
100,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 000,00 грн

Cenforce-50: опис, відгуки, спосіб застосування

Ценфорс 50
Cenforce-50 фото

Що таке Cenforce-50?

Головним компонентом дженерику Cenforce-50, є силденафіл цитрат в дозуванні 50 мг. Дану речовину було синтезовано в 1992 р. американською компанією Pfizer і вже через кілька років вона стала родоначальником для всіх синтетичних аналогів ліків для потенції. Силденафіл - давно перевірений високоефективний препарат для лікування імпотенції. У клініках, де проводилися дослідження силденафілу, поліпшення ерекції настало у 62% піддослідних при дозуванні 25 мг, при 50 мг - у 74% і у 82% при 100 мг силденафілу. Контрольний плацебо-тест виявив позитивний ефект лише у 25% пацієнтів.

Силденафіл використовується не тільки для лікування імпотенції у чоловіків. Деякі торгові марки силденафілу (напр. Revatio) можуть застосовуватися також і для лікування легеневої артеріальної гіпертензії. Відмінність препаратів складається лише в активному дозуванні силденафілу. Для лікування і полегшення стану хворих з легеневою артеріальною гіпертензією використовується дозування в 25 мг силденафілу.

Характеристики дженерику
БрендCenforce-50
Завод-виробникCenturion (Індія)
Фармакологічна групаЗасоби для лікування еректильної дисфункції
СкладЦитрат силденафілу 50 мг
ДозуванняПочаткова рекомендована доза - 50 мг силденафілу. Дозування може бути збільшене при необхідності до 100 мг — максимальна добова доза.
Специфіка прийомуДженерик приймається перед сексом, як мінімум за 1 годину до його початку.
Тривалість дії4-7 годин
УпаковкаОдна упаковка містить у собі 10 таблеток Cenforce-50
Зберігання3 роки від дати виробництва

Дозування і адміністрування

Початкова доза силденафілу зазвичай складає 50 мг (одна таблетка Ценфорсу 50). Максимальна терапевтична доза становить не більше 100 мг активної речовини. Дозування підбирається таким чином, щоб бажаний ефект досягався без прояву побічних ефектів і може варіюватися в межах від 25 мг до 100 мг на добу. Ризик прояву побічних ефектів є дозозалежним, тому ні в якому разі не можна перевищувати максимальну терапевтичну дозу дженериків Віагpи.

Коментар: Cenforce-50 може прийматися в будь-який проміжок часу - від півгодини до 4-х годин до статевого акту без втрати ефективності препарату.

Наслідки передозування

Лабораторні дослідження, проведені над силденафілом в дозуваннях, які значно перевищують активну дозу, не виявили поліпшення якості ерекції, при цьому в значній мірі зростала ймовірність небажаних побічних реакцій.

Лікування при інтоксикаціях силденафілом проводиться відповідно до симптоматики і має бути спрямованим на усунення основних негативних проявів. Гемодіаліз не надає належного ефекту при інтоксикаціях силденафілу, оскільки останній активно зв'язується з білками плазми крові і не здатний в такому вигляді виводиться за допомогою нирок. Щоб мінімізувати симптоми передозування дотримуйтеся вказівок лікуючого фахівця та інструкції до препарату.

Протипоказання

Препарат Ценфорс 50 протипоказаний пацієнтам, у яких є:

 • алергічні реакції на силденафіл або допоміжні речовини;
 • хронічна серцева недостатність (II - IV класу по NYHA), інсульт або недавно перенесений (протягом останніх 6 місяців) серцевий напад;
 • порушення згортання крові;
 • пігментний ретиніт (спадково-хронічні захворювання органів зору);
 • ураження міокарду, захворювання коронарних артерій серця або проблеми серцевого ритму;
 • гострі форми хвороби нирок і печінки;
 • виразка шлунково-кишкового тракту;
 • фіброзна деформація члену;
 • гіпотонія або гіпертонія (АТ нижче 90/60 або вище 170/100 мм рт. ст.);
 • захворювання кровотворної системи (лейкемія, серповидно-клітинна анемія або мієломна хвороба);
 • статевий контакт заборонений за станом здоров'я.

Взаємодія з іншими медичними препаратами

Одночасне застосування силденафілу з стимуляторами гуанілатциклази (ріоцигуат), медичними нітратами (нітрогліцерин та ін.), інгібіторами фосфодіестерази-5 (тадалафіл, варденафіл та ін.) є небезпечним, через можливе неконтрольоване зниження артеріального тиску. Інші ЛЗ також в змозі завдавати небажані впливи на організм пацієнта і взаємодіяти з силденафілом, зокрема:

 • антибіотики (еритроміцин, телітроміцин, кларитроміцин та інші);
 • блокатори альфа-адренергічних рецепторів (доксазозин, празозин, теразозин, йохімбіну гідрохлорид та ін.);
 • інгібітори ВІЛ-протеази (атазанавір, індинавір, ритонавір, саквінавір та ін.);
 • протигрибкові ліки (кетоконазол, ітраконазол);

Приймати з обережністю

Грейпфрут і грейпфрутовий сік можуть взаємодіяти з Ценфорсом 50 і спровокувати деякі небажані наслідки. Намагайтеся уникати продукти з грейпфруту при прийомі силденафілу.

Утримайтеся від прийому будь-яких інших лікарських засобів для усунення недостатності еректильної реакції.

Одночасне вживання алкогольних напоїв разом з силденафілом може знизити артеріальний тиск, викликати запаморочення, головний біль та інші небажані реакції.

Сторонні реакції

Основні побічні явища, які виникають після прийому Cenforce-50, як правило, короткострокові і проходять через кілька годин:

 • порушення сприйняття кольору (ціанопсія, хроматопсія);
 • головний біль;
 • гіперемія верхніх частин тіла (жар або почервоніння грудей і лиця);
 • розлад шлунку;
 • запаморочення;
 • низький артеріальний тиск;
 • закладеність носа.

Інші небажані ефекти зустрічаються вкрай рідко, а при їх виникненні слід звернутися за медичною допомогою:

 • важке дихання;
 • аритмія;
 • алергія;
 • дзвін у вухах;
 • пріапізм;
 • набряки кінцівок;
 • серцевий напад.

У постмаркетингових повідомленнях було кілька випадків, в яких силденафіл, можливо, послужив причиною зменшення припливу крові до оптичного або слухового нерву. Це могло стати причиною часткової або повної втрати зору або слуху. Сталося таке з невеликою кількістю чоловіків, що приймають силденафіл. Переважна частина з них мали супутні проблеми зі здоров'ям і знаходилися у групі ризику: хвороби зору що існували раніше, вік не молодше 50 років, високий рівень холестерину, куріння, цукровий діабет, високий артеріальний тиск і серцево-судинні проблеми.

Важливі відомості!

Препарат не є афродизіаком і не може використовуватися для збільшення статевого бажання до протилежної статі.

Якщо після застосування Cenforce-50 ви відчуваєте оніміння, нудоту, запаморочення, біль у грудях, руках, щелепі, або тривалу ерекцію, яка триває більше 4-х годин - зверніться за медичною допомогою.

Зберігання Cenforce-50

Препарат Cenforce-50 повинен зберігатися в сухому і прохолодному місці, поза зоною досяжності для дітей. Температура зберігання не може бути вищою за 30°C. Кінцевий термін придатності препарату вказаний на упаковці. Прострочені ліки мають бути утилізовані.

Відмова від відповідальності

Лікарський засіб Cenforce-50 є рецептурним і може застосовуватися тільки за згодою лікаря-фахівця. Адміністрація сайту не несе ні матеріальної, ні моральної відповідальності за безконтрольне застосування лікарських засобів.

Відгуки