Cenforce 150 купити дженерик Ценфорс 150 мг Відгуки Інструкція

Cenforce - 150 / Ценфорс 150 мг Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 26 грн за одиницю

Дженерік препарату Віагра 150, у якому міститься у півтора рази більше активної речовини – 150 мг силденафілу. Виробництво: Centurion Laboratories (Індія). 

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Таблетки для потенції Cenforce-150 інструкція із застосування

Cenforce-150
Cenforce-150 фото

Що таке Cenforce-150?

Cenforce-150 - засіб для усунення слабкої ерекції під час статевого акту. Зміст силденафілу - 150 мг в одній таблетці. Ценфорс 150 вважається більш потужним аналогом препарату Віагра, оскільки містить в 1.5 рази більше активної речовини. Майте на увазі, що найбільша терапевтична доза, рекомендована для вживання - 100 мг силденафіл цитрату. Препарат не для новачків. Зазвичай досвідчені користувачі ділять таблетку на кілька частин, оскільки в перерахунку на силденафіл, таблетки з більшим дозуванням купувати більш вигідно.

Cenforce-150 специфікація
Торгова маркаCenforce-150
Діюча речовинаСилденафіл 150 мг
CAS No171599-83-0
Фармакологічна групаСтимулятори ерекції
Спосіб використанняПрепарати на основі силденафілу повинні прийматися за годину до статевого акту. Силденафіл несумісний з алкоголем і важкою жирною їжею.
Рекомендовані дозиДо 100 мг в перерахунку на силденафіл
ВиробникCenturion Labs
Строк придатностіКінцеві строки використання вказані на упаковці

Спосіб застосування

Препарат Cenforce-150 призначений для орального застосування. Для цього таблетку або її частину вживають за годину до передбачуваного інтимного контакту, запиваючи водою. Дженерики силденафілу несумісні з алкоголем і жирною важкою їжею. Приймайте силденафіл в дозуваннях, які вам назначив лікар. На добу повинно бути не більше одного прийому дженерику. Час, необхідний для абсорбції препарату через шлунково-кишкового тракт і подальше його потрапляння у кров, зазвичай варіюється в межах 30-100 хвилин. Жирна їжа може уповільнити всмоктування силденафілу до 2-х годин і послабити його дію.

Рекомендовані дозування

Дженерик Cenforce-150 може прийматися тільки досвідченими користувачами. Не приймайте силденафіл в дозуванні 150 мг, якщо ви до цього ніколи не відчували на собі його дію і не знаєте, як ви реагуєте на дану речовину. Для знайомства з препаратами на основі силденафілу (Віагра), спробуйте для початку менші його дозування - починайте з 50 мг, якщо ефект слабкий і відсутні будь-які небажані реакції, можете збільшити дозування до 100 мг силденафілу. Дозування силденафілу, що перевищують стандартні 100 мг, повинні прийматися усвідомлено і зважено, з чітким розумінням всіх можливих супутніх ризиків і побічних ефектів.

Протипоказання

Групи пацієнтів, для яких прийом силденафілу повинен бути протипоказаний:

 • люди які не досягли повноліття;
 • силденафіл має обмежені клінічні дані для використання жінками і не повинен ними застосовуватися, особливо в період вагітності та лактації;
 • силденафіл протипоказаний для використання пацієнтами під час гострої фази виразкової хвороби шлунку та кишечнику;
 • застосування силденафілу має бути обмеженим під час проходження лікування потужними інгібіторами цитохрому CYP3A4, такими як ритонавір, кетоконазол, еритроміцин і багато інших (дивіться інструкцію до препаратів);
 • пацієнти, які страждають легеневої вено-оклюзійної хворобою (ЛВОХ);
 • пацієнти з пролонгованим QT-інтервалом серцевого скорочення або ті, що приймають спеціальні ліки для його пролонгації;
 • категорично заборонено спільне використання з ріоцигуатом (препарат Адемпас), медичними та наркотичними нітратами - нітрогліцерин і його похідні (нітропрусид натрію, ізосорбіду мононітрат та інші), поперсами (алкілнітрит, бутилнітрит, інше);
 • в наявності генетичні та інші захворювання органів зору - пігментний ретиніт, передня оптична невропатія зорового нерву;
 • є проблеми з неконтрольованою артеріальною гіпертензією або гіпотензією;
 • додатково приймаються лікарські засоби для лікування імпотенції - інгібітори фосфодіестерази-5 (Сіаліс, Левітра), алпростаділ, йохімбін, інше;
 • пріапізм в анамнезі або фактори, що сприяють його виникненню - кавернозний фіброз, значне викривлення статевого члену, хвороба Пейроні, множинна мієлома, серповидно-клітинна анемія, лейкоз;
 • застосування альфа-блокаторів та препаратів з антиаритмічною дією;
 • захворювання серця і серцево-судинної системи - інсульт, інфаркт, тампонада серця, серцева недостатність;
 • індивідуальна непереносимість силденафілу та допоміжних речовин або алергічні прояви на них.

Передозування і перша допомога при передозуванні

Передозування силденафілом зазвичай призводить до прояву стандартних побічних ефектів. Антидоту не існує, отже, для купірування симптомів повинна застосовуватися стандартна підтримуюча терапія. При виникненні побічних ефектів, що важко переносяться та загрожують здоров'ю, що буває вкрай рідко, зверніться за терміновою медичною допомогою.

Побічні ефекти

Основними побічними ефектами силденафілу є: головний біль, закладеність носа, гіперемія шкірних покривів, біль у м'язах, диспепсія, спотворення кольорового зору. Інші побічні ефекти зустрічаються вкрай рідко і, як правило, бувають у людей для яких прийом силденафілу протипоказаний (дзвін у вухах, пріапізм, зниження зору, анафілактичні реакції, втрата свідомості, випадкові травми, інше).

Нерекомендовані продукти харчування

Не рекомендується спільне вживання Ценфорс 150 і грейпфрутового соку. Грейпфрутовий сік або інші його продукти можуть значною мірою збільшити плазмові концентрації силденафілу в крові, що в більшості випадків може сприяти збільшенню ймовірності виникнення небажаних побічних ефектів.

Алкоголь в значній мірі збільшує ймовірність виникнення головного болю, запаморочення, випадкових травм, втрату свідомості та інші небажані ефекти.

Важлива інформація!

Не приймайте дженерики Віагри спільно з ріоцигуатом, медикаментозними або наркотичними нітратами (похідні нітрогліцерину, поперси). Спільне їх комбінування може призвести до тяжких наслідків в результаті різкого значного падіння артеріального тиску.

Зверніться за невідкладною медичною допомогою в разі прояву болю в грудях, під лопаткою або симптомів пріапізму (хвороблива ерекція тривалістю більше 4-х годин без перерви). Зволікання в наданні своєчасної медичної допомоги при пріапізмі може загрожувати незворотними змінами тканин статевого члену і повною втратою еректильної функції.

Зберігання

Cenforce-150 повинен зберігатися в сухому, захищеному від світла місці, при температурних показниках від 0 до 30°C. Зберігати в недоступному для дітей місці. По закінченню терміну використання, невикористанні таблетки слід викинути.

Відмова від відповідальності

Інформація про засіб для потенції Ценфорс 150 надана виключно в ознайомлювальних цілях і не повинна використовуватися в якості інструкції для застосування. Всі дозування, доцільність і безпечні схеми застосування пацієнт повинен обговорювати виключно зі своїм лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності у разі безконтрольного застосування та заподіяної шкоди здоров'ю в результаті такого самолікування.

Відгуки

По (Мирополь(Житомирская обл.), Украина) на 30 Jun 2020 (Cenforce - 150 / Ценфорс 150 мг) :
(5/5

Николай, 42

Пришел в подарок. Понравилось лучше за супер п форсе. Пил пол таблетки.

 Повідомити про порушення