Super Vilitra купити пролонгатор Супер Вілітра Відгуки Інструкція

Super Vilitra Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(4,5/5)
2 відгук(и)
Ціна від 58 грн за одиницю

Ефективний засіб для пролонгації і ерекції. Склад дженерика: 20 мг варденафілу (Левітра) + 60 мг дапоксетину (Priligy). Разом активної речовини у кожній таблетці 80 мг. Виробник Centurion Labs (India). Exp. date 12.2024

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
640,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
5 800,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
1 260,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 860,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
3 000,00 грн

Дженерик Супер Левітра: рекомендації до застосування, відгуки, інструкція.

Супер Левітра
Super Vilitra фото

Що таке Super Vilitra?

Super Vilitra - засіб для лікування сексуальних розладів, проявами яких є еректильна дисфункція і передчасне сім'явиверження. Super Vilitra складається з двох компонентів - дапоксетину та варденафілу. Дапоксетин належить до медичних препаратів з групи СІЗЗС і має схожу молекулярну будову з флуоксетином. Він міг би так само, як і його старший брат, ефективно використовуватися для лікування депресії (власне заради цього він і розроблявся), якби не побічний ефект - затримка еякуляції. Це і стало основною причиною його застосування в області сексуальних розладів. Інший активний компонент - варденафіл (Левітра), є досить популярним інгібітором ФДЕ-5. Основне його призначення таке ж, як і у всіх ФДЕ-5 інгібіторів, а саме - надання природної твердості статевому члену (ерекції). Індійська компанія Centurion Labs вчасно впіймала тренд і, завдяки вмінню відчувати ринок і вчасно підлаштовуватися під потреби людей, з'єднали воєдино обидві ці речовини в препараті Супер Вілітра.

Дженерик Super Vilitra: коротка характеристка
Торгова назваSuper Vilitra
ВиробництвоCenturion Laboratories
Країна-виробникІндія
СкладVardenafil 20 mg + Dapoxetine 60 mg
ЗастосуванняЛікування еректильної дисфункції та швидкого сім'явиверження
Ефективне дозуванняВід 40 мг до 80 мг дженерику за один прийом (половина або ціла таблетка Super Vilitra).
Особливості застосуванняДженерик приймають мінімум за 40-60 хвилин до початку сексу. Препарат також може прийматися протягом 5 годин до сексу без втрати в ефективності.
Упаковка10 таблеток в блістері
Строки зберіганняКінцева дата зберігання вибита на блістері.

Протипоказання

Перед прийомом ліків переконайтеся, що у вас немає таких протипоказань як:

 • алергія на варденафіл і дапоксетин, або на допоміжні речовини ліків;
 • якщо ви приймаєте ліки для поліпшення толерантності до фізичних навантажень при серцевих захворюваннях, такі як ріоцигуат (Adempas);
 • приймаєте ліки на основі нітратів, ІМАО або СІЗЗС.

Розкажіть своєму лікареві про ваші захворювання, особливо:

 • проблеми серцевого ритму, захворювання міокарда або ураження коронарних артерій серця;
 • напади епілепсії в історії хвороби;
 • недавно перенесений (протягом останніх півроку) інсульт або серцевий напад;
 • деформація пеніса зі значним кутом;
 • пігментний ретиніт;
 • високий або низький неконтрольований артеріальний тиск;
 • розлад кровотворної функції (серповидно-клітинна анемія, лейкемія або мієломна хвороба);
 • виразка шлунково-кишкового тракту;
 • гострі форми ураження нирок і печінки;
 • якщо сексуальний контакт вам заборонений за медичними показаннями;
 • важкі форми гемофілії;
 • суїцидальні схильності.

Дозування та адміністрування

Початкове дозування для людей, котрі вперше знайомляться з Супер Вілітра, повинно бути не більше 40 мг (30 мг дапоксетину та 10 мг варденафілу) — це еквівалентно половині від таблетки. Це необхідно для спостереження реакції з боку організму і виключення небажаних ефектів на препарат або його компонентів.

Стандартна ж доза Super Vilitra для дорослих людей у ​​віці 18-60 років, які здорові і не мають ніяких протипоказань - 80 мг (60 мг дапоксетину і 20 мг варденафілу), що еквівалентно одній таблетці.

Для деяких користувачів поділ таблетки і використання гнучких доз Супер Вілітра може бути небажаним, оскільки дапоксетин, після порушення цілісності верхньої оболонки таблетки, може подразнювати шлунок, що може викликати нудоту. В цьому випадку краще скористатися препаратами, з меншим вмістом активних речовин.

Літні пацієнти старші за 60 років, через геріатричні особливості метаболізму і виведення ліків, повинні знизити дозування Super Vilitra до 40 мг (півтаблетки). У наступних прийомах дозування може бути збільшено або зменшено на підставі безпеки та ефективності препарату.

Примітка:засіб Super Vilitra може прийматися від 30 хв до 5 годин перед сексуальним контактом. Перші ознаки дії Супер Вілітра наступають через півгодини. Тривалість дії - 5-6 годин. Препарат може прийматися з жирною їжею і незначною кількістю алкоголю. Максимальна добова доза препарату - 80 мг (одна таблетка). Не перевищуйте максимальну добову дозу Super Vilitra.

Передозування

Частота виникнення небажаних ефектів має дозозалежний характер, тому при перевищенні доз Super збільшується ймовірність і вираженість побічних ефектів. Збільшення ефективності препарату при передозуванні не відбувається, навпаки, вона падає, оскільки людину турбують вже не секс, а відволікаючі фактори (головний біль, запаморочення і т.д.). При передозуванні препаратом проводиться виключно симптоматичне лікування побічних ефектів. Специфічних антидотів до варденафілу або дапоксетину не існує, а діаліз не надає належної ефективності. Щоб мінімізувати небажані побічні явища від Super Vilitra, чітко дотримуйтесь рекомендацій фахівця і інструкції до препарату.

Важлива інформація

Певні лікарські засоби, при вживанні в комбінації з Super Vilitra, в стані викликати небажані або навіть небезпечні ефекти. Не приймайте Супер Левітру, якщо ви приймаєте додатково лікарські засоби на основі нітратів, для лікування захворювань пов'язаних з стенокардією або серцем, включаючи такі препарати, як ізосорбіду динітрат, ізосорбіду мононітрат, нітрогліцерин і навіть деякі наркотики - "Поперси". Спільне вживання Super Vilitra з синтетичними нітратами може стати причиною серйозного і раптового зниження артеріального тиску. Небезпечними також вважаються комбінації Супер Вілітри з деякими групами речовин для лікування депресії, особливо тими, що впливають на серотонінову систему (СІЗЗС, ІМАО та інші) і ліками для лікування і полегшення стану хворих при легеневій гіпертензії, такі як ріоцигуат.

В ході клінічних досліджень було виявлено, що невелика кількість активних речовин може проникати в еякулят, але немає жодних доказів про негативний вплив варденафілу і дапоксетину на якісні характеристики сперми. Не має достатньо даних і про здатність варденафілу або дапоксетину проникати в грудне молоко матері і негативно впливати на дитину в період грудного вигодовування.

Препарат протипоказаний особам які не досягли 18-річного віку.

Слід звернутися за медичною допомогою, якщо ерекція триває більше 4-х годин або є болючою для пацієнта. Пріапізм може стати причиною незворотних змін в тканинах члену.

Побічні ефекти Супер Левітра

Основні побічні реакції:

 • закладеність носа та грипозний стан;
 • головний біль, запаморочення;
 • порушення сприйняття кольорів оточуючих предметів;
 • гіперемія шкірних покривів;
 • розлад шлунку;
 • нудота.

Рідкісні або дуже рідкісні побічні ефекти:

 • дзвін у вухах;
 • набряки рук, ніг або щиколоток;
 • неритмічне дихання;
 • суїцидальні думки;
 • пріапізм;
 • порушення серцевого ритму;
 • епілепсія;
 • діарея;
 • болісні відчуття в області серця;
 • анафілактичні або алергічні реакції на основні компоненти ліків.

Варденафіл міг стати причиною зниження зору або повної його втрати в одному або обох очах. Це сталося з невеликою кількістю людей (близько 30 випадків за весь час). На даний момент не встановлено ​​будь-який зв'язок між цими подіями та прийомом варденафілу. Більшість з цих пацієнтів приймали також інші ліки та входили в групу ризику людей, у яких сліпота мала шанс виникнути з такою ж вірогідністю, як і без варденафілу: вік старше 50 років, куріння, цукровий діабет, підвищений холестерин, захворювання зору, що передують в анамнезі, судинні ураження і артеріальна гіпертензія.

Читайте також: Інструкція до варденафілу и дапоксетину (більш докладно).

Взаємодія Супер Вілітра з ліками

Поставте до відома свого лікаря про ліки, що ви приймаєте, починаєте приймати або приймали за останні два тижні, зокрема:

 • деякі антибіотики (телітроміцин, кларитроміцин, еритроміцин та інші);
 • адреноблокатори (йохімбіна гідрохлорид, теразозин, доксазозин, празозин та ін.);
 • протигрибкові препарати кетоконазол або ітраконазол;
 • інгібітори ВІЛ-протеази (ритонавір, індинавір, саквінавір, атазанавір та ін.);

Особливо небезпечним є одночасне застосування Super Vilitra разом з медичними нітратами (нітрогліцерин та ін.), інгібіторами МАО (моклобемід, селегілін, разагілін і ін.), інгібіторами зворотного захоплення серотоніну (флуоксетин, пароксетин і ін.), ліками для лікування ЛАГ (ріоцигуат) та інгібіторами фосфодіестерази-5 ( силденафіл, пентоксифілін, тадалафіл і ін.).

Алкоголь та деякі продукти харчування

Вживання спиртних напоїв спільно з Супер Вілітрою у деяких людей може знизити артеріальний тиск і викликати пов'язані з цим явищем побічні ефекти. Прийом алкоголю допускається лише в незначних кількостях.

Грейпфрут та грейпфрутовий сік можуть вплинути на експозицію варденафілу і дапоксетину, а також послужити причиною виникнення деяких побічних явищ.

Зберігання Super Vilitra

Зберігати подалі від дітей і прямого попадання сонячних променів, дотримуючись температурного режиму зберігання - від 0 до 30 градусів за Цельсієм. Термін придатності та номер партії вибитий на упаковці. По закінченню терміну придатності Super Vilitra слід утилізувати.

Відмова від відповідальності

Дженерик Super Vilitra є рецептурним препаратом і повинен призначатися тільки за згодою лікуючого фахівця. Препарат не повинен використовуватися для безконтрольного прийому і для передачі в користування третім особам. Інтернет-магазин не несе відповідальності за заподіяну шкоду здоров'ю в результаті безконтрольного використання дженерику.

Відгуки

По (Хмельницкий, Украина) на 27 Mar 2020 (Super Vilitra / Супер Вілітра) :
(5/5

Супер

Отличная вещь! Все работает как и описано, Пил одну таблетку, действует спустя 20-30 минут. Единственное что, с алкоголем она действует хуже и сильно болит голова. действует более 12 часов.

 Повідомити про порушення
По на 17 Nov 2017 (Super Vilitra / Супер Вілітра) :
(4/5

Проблема разрешилась

Хочу поделиться своим опытом использования донного препарата. О super vilitra я узнал от своего знакомого, так как столкнулся с такой неприятной проблемой как быстрое семяизвержение и как обычно бывает, не особо хотелось идти к врачу с такой бедой, и я решил, воспользоваться советом и попробовать vilitra. Таблеточки оказались очень даже эффективные. Результатом доволен, но были и побочные эффекты, такие как, заложеннось носа и ташнота.

 Повідомити про порушення