Super Avana купити пролонгатор Супер Авана Відгуки Інструкція

Super Avana Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 165 грн за одиницю

Super Avana - сучасний фармацевтичний засіб останнього покоління для збільшення тривалості статевого акту та лікування еректильної дисфункції. Склад: 100 мг аванафілу, 60 мг дапоксетину. Виробник - Sunrise Remedies (India). EXP. 03/2025.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
12 таблеток
2 400,00 грн
2 100,00 грн
20 таблеток
4 000,00 грн
3 400,00 грн
4 таблетки
800,00 грн
720,00 грн
40 таблеток
8 000,00 грн
6 600,00 грн
8 таблеток
1 600,00 грн
1 420,00 грн

Super Avana: опис препарату

Супер Авана
Super Avana фото

Super Avana - двокомпонентний лікарський засіб, призначений для лікування порушень ерекції з одного боку, а з іншого боку - відтягує час до моменту сім'явипорскування. Основними компонентами засобу для потенції є 60 мг дапоксетину і 100 мг аванафілу. Дапоксетин відповідає за продовження статевого акту, а аванафіл необхідний для надання члену ерегованного стану.

Зведені характеристики
Торгове найменуванняSuper Avana
Діюча речовинаАванафіл 100 мг; Дапоксетин 60 мг
Показання для застосуванняПрепарати для контролю і збільшення тривалості еякуляції; стимулювання ерекції і еректильної функції
Форма випускуТаблетки зеленого кольору; 4 шт. в упаковці
ВиробникSunrise (India)
Рекомендовані дозування1 таблетка. Відповідає 160 мг активних речовин
Спосіб застосуванняЗа півгодини до сексуальної активності
Тривалість дії7-10 годин

Показання до застосування

Препарат Super Avana призначають при еректильних дисфункціях змішаного походження; при ранньому сім'явиверженні або нездатності контролювати еякуляцію.

Дозування і спосіб застосування

Супер Авана приймають в дозуванні еквівалентному не більше однієї таблетки на добу. Початкова рекомендована доза Супер Авана може становити 80 мг ліків (50 мг аванафілу і 30 мг дапоксетину), що рівносильно половині від таблетки. Надалі дозування препарату Super Avana може бути зменшено, або, в разі відсутності бажаного ефекту збільшено до 160 мг (цілої таблетки).

Препарат може використовуватися літніми пацієнтами (до 70 років) в тих же дозах, що використовують більш молоді пацієнти. Препарат не вивчався на предмет клінічної ефективності та безпеки у пацієнтів старше 70 років.

Примітка: Деякі користувачі при прийомі Super Avana можуть відзначати метеоризм або нудоту після поділу таблетки, в той час як при прийомі цілої таблетки такого не спостерігається. Це відбувається через подразнення стінок слизистої оболонки шлунку дапоксетином після порушення захисної оболонки Супер Авана в результаті поділу таблетки. В даному випадку найкращим рішенням буде підібрати препарат з меншим вмістом активних речовин.

Ефективність препарату в плані впливу на ерекцію може спостерігатися вже через 15 хвилин після прийому Super Avana. Направлена дія препарату на збільшення тривалості статевого акту може спостерігатися тільки через годину після прийому. Таку розбіжність ефекту обумовлено фармакокінетичними особливостями діючих речовин. Аванафіл швидше включається в роботу, ніж дапоксетин. Отже, найоптимальнішим часом для заняття сексом є 1 година після прийому Super Avana.

Засіб Super Avana допустимо приймати як з жирною їжею, так і з алкоголем. Жирна їжа і алкоголь лише в не значній мірі впливають на фармакокінетику, біодоступність і ефективність препарату, негативним впливом даних факторів можна знехтувати. Важливо розуміти, що в дію препарат вступає лише при сексуальній стимуляції і наявності об'єкту сексуального бажання. Препарат вкрай рідко викликає спонтанну ерекцію і не збільшує сексуальне бажання. Перші ефекти препарату можуть проявлятися вже через 15 хвилин. Час дії - 7-10 годин.

Передозування

Перевищення дози препарату Супер Авана призводить до збільшення ймовірності типових небажаних реакцій. При перевищенні терапевтичної дози, у разі необхідності, проводиться стандартна симптоматична терапія для ліквідації негативних наслідків. Форсований діурез, гемоперфузія, діаліз і переливання крові не можуть бути ефективними при детоксикації, через значне зв'язування дапоксетину і аванафілу з білками плазми крові. Специфічного антидоту не існує.

Протипоказання

Вам не можна вживати Super Avana, якщо:

 • наявні алергічні реакції на дапоксетин, аванафіл, або на інші компоненти складу Super Avana;
 • приймаєте ліки для лікування артеріальної легеневої гіпертензії, такі як ріоцигуат;
 • приймаєте речовини або активні добавки для лікування депресії, особливо ІМАО або СІЗЗС;
 • використовуєте так звані нітрати для лікування стенокардії та проблем із серцем. Ці ліки бувають на базі нітрогліцерину, ізосорбіду мононітрату та ізосорбіду динітрату. Нітрати також бувають і в певних інгаляційних наркотиках - "поперси" (амілнітрит, бутилнітрит і інші). Одночасний прийом Super Avana з нітратами може викликати раптове і значне зниження артеріального тиску.

Повідомте свого лікаря про супутні симптоми або хвороби перед прийомом Super Avana, зокрема якщо у вас є:

 • протипоказання для проведення статевого акту з медичних міркувань;
 • пігментний ретиніт (генетичне захворювання очей);
 • гострі форми ураження печінки або нирок;
 • суїцидальні думки і схильності;
 • захворювання коронарних артерій серця, ускладнення серця або проблеми з серцевим ритмом;
 • виразка шлунку або 12-ти палої кишки;
 • епілептичні припадки, що виникали раніше;
 • внутрішньочерепний крововилив, хронічна форма серцевої недостатності (II - IV клас по NYHA) або недавно перенесений (протягом останніх 6 місяців) серцевий напад;
 • порушення кровотворної системи (серповидно-клітинна анемія, лейкемія або множинна мієлома);
 • значна фізична деформація члена;
 • високий або низький артеріальний тиск;
 • важкі форми гемофілії.

Невідомо, чи потрапляє аванафіл з дапоксетином в грудне молоко і чи здатні вони завдати шкоди дитині під час годування грудьми або вагітності, проникаючи в жіночий організм безпосередньо або через сперму.

Пацієнти віком до 18 років не повинні вживати Super Avana без призначення лікаря.

Небажані ефекти

Звичайні небажані ефекти Super Avana зустрічаються досить рідко. Серед них:

 • метеоризм;
 • головний біль, запаморочення;
 • закладеність носа і грипозний стан;
 • жар, почервоніння обличчя і грудей або відчуття поколювання (мурашки);
 • нудота.

Решта небажаних сторонніх явищ зустрічаються значно рідше. Частіше за все зустріти їх можна у осіб, які мають несумісні захворювання або приймають інші ліки, що не сполучні із засобом Super Avana:

 • анафілактичні реакції;
 • аритмія;
 • пріапізм;
 • ознаки серцевого нападу - нудота, біль, що розповсюджується до щелепи або плеча, тиск і біль у грудях;
 • неритмічне дихання;
 • дзвін у вухах;
 • набряки рук, ніг або щиколоток;
 • серотоніновий синдром;
 • епілепсія.

Отримайте професійну консультацію у свого лікаря щодо інших побічних явищах.

Важлива інформація

Дайте знати своєму лікуючому фахівцю про всі лікарські препарати, які ви приймаєте в даний момент або приймали за останні 14 днів, особливо ріоцигуат, ліки з групи нітратів, СІЗЗ або ІМАО.

Зверніться за медичною допомогою, якщо стан ерекції є болючим та триває більше 4-х годин безперервно. Тривала ерекція (більше 4-х годин) може бути причиною незворотних змін в кавернозному тілі СЧ.

Взаємодія з ліками

Ніколи не приймайте Супер Авана з такими препаратами як інгібітори фосфодіестерази-5 (тадалафіл, силденафіл, варденафіл і ін.), стимулятори гуанілатциклази (ріоцигуат), інгібітори МАО (моклобемід, ізокарбоксазид, разагілін і ін.), або СІЗЗС (флуоксетин, індапен, сертралін та ін.). Дайте знати лікареві про інші лікарські засоби, що ви приймаєте для лікування еректильної дисфункції або будь-які інші лікарські препарати, які ви тільки починаєте або припиняєте приймати, особливо:

 • антибіотики (еритроміцин, кларитроміцин, телітроміцин і інші);
 • протигрибкові ліки ітраконазол або кетоконазол;
 • інгібітори ВІЛ-протеази (атазанавір, саквінавір, індинавір, ритонавір та ін.).);
 • адреноблокатори (празозин, йохімбіну гідрохлорид, теразозин, доксазозин і ін.);

Грейпфрут і грейпфрутовий сік також можуть вплинути на фармакологічні властивості препарату. Намагайтеся не вживати продукти з грейпфруту при прийомі Super Avana.

Одночасний прийом спиртних напоїв разом з Супер Авана у деяких осіб може призвести до артеріальної гіпотензії.

Умови зберігання

Супер Авана необхідно зберігати подалі від дітей в сухому і прохолодному місці. Кінцева дата зберігання лікарського засобу вказана на упаковці. Температура зберігання не повинна перевищувати 30 °C.

Відмова від відповідальності

Перед прийомом проконсультуйтеся зі своїм лікарем і пройдіть повне обстеження. Адміністрація сайту не несе відповідальності за безконтрольне лікування і наслідки для здоров'я пов'язані з самолікуванням.

Відгуки

По (Энергодар, Украина) на 20 Jun 2020 (Super Avana / Супер Авана) :
(5/5

Супер

Очень интересный препарат. Эффект суперский. Стоял так, что даже приходилось принимать ментальные усилия, чтоб успокоить своего коня после секса.

 Повідомити про порушення