Vilitra 60 купити Таблетки №10 Вілітра 60 мг Відгуки Інструкція

Розпродаж! Vilitra 60 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(4,3/5)
3 відгук(и)
Ціна від 42 грн за одиницю

Vilitra-60 - потужний засіб на основі варденафілу 60 мг, що в 3 рази більше від звичайного дозування. Якісне індійське виробництво – завод Centurion Laboratories. 

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
480,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
4 200,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
940,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 380,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
2 200,00 грн

Варденафіл: показання, протипоказання, інформація щодо застосування.

Вілітра 60
Vilitra-60 фото

Що таке Vilitra 60?

Vilitra 60 - препарат для лікування симптомів еректильної дисфункції (ЕД) у осіб чоловічої статі. Варденафіл - діюча речовина, належить до класу інгібіторів ФДЕ5, повна назва - інгібітори фосфодіестерази 5 типу. У цю ж групу входять тадалафіл (Сіаліс) і силденафіл (Віагра). Варденафіл був схвалений в США для терапії ЕД в серпні 2003 року, протягом 9 місяців після цього препарат надійшов у продаж аптек 39 країн.

Загальна характеристика
Торгова маркаVilitra-60
ВиробництвоІндія (Centurion Laboratories)
ПоказанняСлабка і нестабільна ерекція, імпотенція
СкладVardenafil HCl 60mg
Фарм. група діючої речовиниІнгібітори ФДЕ-5
Особливості прийомуМінімум за 1 годину до статевого акту
Тривалість дії8-10 годин
УпаковкаБлістер (10 таблеток)
Рекомендовані дозуванняВід 10 до 20 мг на добу (1/6-1/3 частина від 1 таблетки)

Показання до застосування

Варденафіл показаний пацієнтам неспроможним у досягненні і підтримці ерекції статевого члену, достатньої для здійснення нормального статевого акту.

Заборонено приймати ліки в інших цілях, не пов'язаних з лікуванням симптоматики ЕД.

Фармакодинамічні властивості препарату Vilitra 60

Ерекція у чоловіків - це комплексний гемодинамічний процес, що складається з декількох етапів. При сексуальній стимуляції нервові закінчення в печеристих тілах пеніса починають виділяти молекули оксису азоту. Це з'єднання призводить до активації ферменту, іменованого гуанілатциклазою, що в свою чергу викликає збільшення кількості циклічного гуанозинмонофосфату (скор. ЦГМФ). Як результат, в печеристих тілах органу розслабляється гладка мускулатура, і приплив крові до нього збільшується.

Рівень цГМФ в тканинах пеніса регулюється двома механізмами: швидкістю синтезування за допомогою гуанілатциклази і швидкістю розпаду внаслідок впливу фосфодіестерази (ФДЕ). Найбільш важливий фермент в цьому ланцюжку - ФДЕ5. Блокуючи активність ФДЕ5, варденафіл пригнічує зниження рівня цГМФ, що призводить до посилення дії окису азоту в печеристих тілах під час виникнення сексуального бажання.

Фармакокінетика

Варденафіл відрізняється швидким всмоктуванням після перорального прийому. Найбільша концентрація активної речовини спостерігається через півтори-дві години. Абсолютна біодоступність - близько 15%.

Хоча споживання їжі з високою жирністю не впливає на відносну біодоступність препарату, така їжа уповільнює абсорбцію діючої речовини препарату в кишковику (E. Bischoff, 2004). Макс. концентрація в плазмі крові зменшується приблизно на 20%. Але при вживанні таблетки зі звичайною їжею (відсоток жирності не більше 30) його фармакокінетичні властивості залишаються без змін.

Активний компонент і його базовий метаболіт хімічно зв'язується з білками плазми більш ніж на 90%. Цей процес повністю оборотний. Метаболізується препарат головним чином під впливом ферментів CYP3A4, CYP3A5 і CYP2C9. Виводиться переважно з калом і в меншій мірі - з сечею.

Спосіб застосування та дозування Vilitra-60

Таблетки приймають всередину, незалежно від прийому їжі, але як зазначено вище, бажано щоб вона не була дуже жирною. Класичне дозування, з якого починають терапію ЕД, становить 10 мг. З огляду на індивідуальну переносимість і дієвість лікування, дозу можуть або залишити такою ж, або знизити до 5 мг, або збільшити до 20 мг (макс. допустима доза).

Не приймайте цілу таблетку Vilitra 60, особливо якщо ви раніше ніколи не приймали препарати з цією діючою речовиною і не володієте інформацією щодо переносимості варденафілу конкретно на вашому організмі. В препараті Vilitra 60 дозування активної речовини є в 3 рази вищим за рекомендовану дозу - це може викликати ряд небажаних реакцій.

Таблетку з варденафілом зазвичай приймають за 25-60 хв до передбачуваного сексуального акту. Належний ефект виникає лише за умови сексуальної стимуляції.

Протипоказання до застосування

Перелік протипоказань до прийому варденафілу включає:

 • вік до 18 років;
 • жіноча стать;
 • одночасний прийом нітратів;
 • одночасний прийом препаратів, які є сильними інгібіторами CYP3A4 (ритонавір, індинавір);
 • збільшена чутливість до будь-якого зі складових компонентів засобу Vilitra 60;
 • важкі порушення функціонування печінки;
 • патології нирок у термінальній стадії (коли необхідно проводити процедуру гемодіалізу);
 • серйозна гіпотензія (при систолічному тиску менше 90);
 • нестабільна форма стенокардії;
 • інфаркт або інсульт, перенесений в останні півроку;
 • рідкісні спадкові патології сітківки очей.

Також засіб може бути протипоказаний при наявності хвороби Пейроні, схильності до пріапізму, коагулопатіях, виразках шлунка в гострій фазі.

Побічні ефекти

Варденафіл зазвичай добре переноситься. Його застосування було асоційоване з невеликим зниженням артеріального тиску і незначним компенсаційним збільшенням частоти скорочень серця, але ці явища не вважаються клінічно значущими.

Оскільки фермент ФДЕ5 концентрується в судинних клітинах гладкої мускулатури, вазодилатація (розширення судин) була визнана як потенційний і пов'язаний з механізмом дії побічний ефект. Список пов'язаних з вазодилатацією побічних ефектів включає:

 • почервоніння шкірного покриву, припливи;
 • головний біль;
 • больові відчуття в м'язах;
 • закладеність носа;
 • риніт.

Але при застосуванні призначених доз ці побічні ефекти в разі їх виникнення не спричиняють особливих незручностей пацієнтові. ФДЕ5 присутні не тільки в судинній тканині, але також в стравоході і в клітинах гладких м'язів кишківника. Механізми, що залежать від оксиду азоту-цГМФ, регулюють рухливість стравоходу. Отже, диспепсія була ідентифікована як побічний ефект терапії інгібітором ФДЕ5, пов'язаний з механізмом його дії. Ліки іноді призводить до диспептичних розладів (болі, дискомфорт в шлунку, нудота і ін.).

Варденафіл рідко може викликати і інші, більш серйозні побічні дії: порушення сприйняття кольору (бачення предметів у синіх відтінках), збільшення внутрішньоочного тиску, артеріальна гіпер- і гіпотензія, стенокардія, пріапізм (тривала і ерекція, що заподіює більові відчуття) і ін.

Передозування підвищує ризик виникнення і серйозність побічних дій. Його симптоми, як правило, включають виражені зорові розлади, больові відчуття в м'язах і спині. При необхідності застосовується симптоматична терапія. Діаліз в даному випадку неефективний.

Взаємодії Vilitra 60 з іншими препаратами

Варденафіл категорично не можна комбінувати з органічними нітратами, препаратами, що застосовуються для лікування різних типів ішемічної хвороби серця. Це, наприклад, нітрогліцерин і ізосорбіду динітрат. Варденафіл має властивість значно підсилювати гіпотензивний вплив нітратів.

Слід дотримуватися обережності при спільному застосуванні варденафілу з інгібіторами CYP3A4. Ці препарати пригнічують функціонування ферменту CYP3A4, який переважно міститься в кишківнику і печінці. Його мета - окисляти сторонні речовини, такі як токсини і ліки, щоб вони могли бути виведені з людського організму. Група інгібіторів CYP3A4 включає деякі протигрибкові препарати, анти-ВІЛ-препарати і антибіотики. Дослідження показують, що певні інгібітори CYP3A4 можуть істотно збільшити рівень інгібітора ФДЕ5 в плазмі крові. Тому, згідно з офіційною інструкцією, при терапії еритроміцином, кларитроміцином, кетоконазолом, ітраконазолом використовувана доза варденафілу не повинна бути більше 5 мг.

При прийомі альфа-блокаторів початкова рекомендована доза варденафілу становить 5 мг.

Не можна приймати засіб Vilitra 60 з подібними препаратами для терапії еректильних розладів (силденафілом, аванафілом і ін.). Якщо пацієнт отримує лікування від легеневої гіпертензії і приймає препарати даної групи, наприклад, Реваціо, що містить силденафіл, вживати варденафіл йому теж заборонено.

Умови зберігання

ФДЕ5 інгібітор потрібно зберігати в сухому і віддаленому від дітей і домашніх тварин місці. Навколишня температура не повинна перевищувати 30°C. Не можна тримати засіб у ванній кімнаті через підвищену вологість повітря в цьому приміщенні.

Відмова від відповідальності

Інформація на сайті cndm.com.ua надана виключно для ознайомлювальних цілей і не є закликом до застосування. З приводу використання того чи іншого лікарського засобу ви повинні узгоджувати рішення з Вашим лікуючим фахівцем. Не займайтеся самолікуванням! Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за заподіяну шкоду здоров'ю в результаті безконтрольного застосування ліків.

Відгуки

По (Великолександровка, Украина) на 22 Jan 2021 (Vilitra 60 / Вілітра 60) :
(5/5

Положили бонусом

Положили бонусом в качестве подарка. Эффект получше будет, чем от Tadarise-40, который заказывал изначально. Я бы даже сказал более мощный

 Повідомити про порушення
По (Великая Багачка, Украина) на 02 Dec 2020 (Vilitra 60 / Вілітра 60) :
(5/5

Рекомендую

Хороша Левітра. Вживаю по половинці. Мені 66 років, побічних ефектів окрім закладеності носа не виявлено, але це терпимо і не дуже докучає

 Повідомити про порушення
По (., Украина) на 01 Apr 2019 (Vilitra 60 / Вілітра 60) :
(3/5

Два раза оплатил доставку

Сделал заказ с полной предоплатой включая доставку новой почты. Заказ получил, но на новой почте пришлось повторно оплатить доставку. Деньги за доставку аптека сайта вернула без проблем, но все-равно неприятно. К товару претензий не имею. Являюсь постоянным вашим клиентом, не портите впечатления от сотрудничества, я ж вас и друзьям своим рекомендую!

 Повідомити про порушення

Здравствуйте Евгений. Очень сожалеем. Сработал банальный человеческий фактор. Работник, собиравший ваш заказ проворонил тот факт, что вы оплатили включая доставку. Сделали вам возврат стоимости сразу же после вашего обращения к нам. Очень надеемся, что мы уладили сложившуюся ситуацию и вы обратитесь к нашим услугам снова. Спасибо за заказ и извините за нашу ошибку

Відповідь представника магазину на 01 Apr 2019